Dzieciaki w formie – rolkowanie

W związku z podjęciem współpracy z założycielami i prowadzącymi zajęcia w ramach „Dzieciaki w formie” będziemy na bieżąco informować o aktualnościach, nowych wydarzeniach czy nowych zajęciach tej grupy.

Tym razem chciałam przedstawić ofertę Dzieciaków w formie w zakresie nauki jazdy na rolkach dla dzieci.

W sferze marzeń wielu dzieci znajdują się rolki i umiejętność jazdy na nich. Rodzice często ulegają prośbom i nowy sprzęt prędzej czy później pojawia się w domu. W końcu ruch to zdrowie, a jazda na rolkach ma wiele zalet. Niestety stan naszych polskich chodników, alejek rowerowych i innych miejsc przeznaczonych dla dzieci pozostawia wiele do życzenia z powodu licznych dziur i nierówności, a przede wszystkim wszechobecnie panującej kostki brukowej. W takich warunkach ciężko jeździ się na rolkach, hulajnodze, a także na rowerze. A tym bardziej ciężko jest się dobrze nauczyć na nich jeździć, tak aby mniej się męczyć, więcej skorzystać, mieć więcej frajdy, a przede wszystkim nie zrobić sobie krzywdy.

Aby dzieci mogły łatwiej sobie poradzić z przeciwnościami związanymi z nauką jazdy na rolkach „Dzieciaki w formie” organizują dla nich lekcje, w czasie których można zobaczyć w których miejscach warto jeździć na rolkach, jak bezpiecznie się na nich poruszać oraz jakie sztuczki można wykonywać. A przede wszystkim jest to okazja do miłego spędzenia czasu z innymi pasjonatami tego sportu. Zajęcia prowadzone są przez Kingę Kobylińską, instruktorkę rekreacji ruchowej, jazdy na rolkach, fitness oraz nowoczesnych form gimnastyki.

Grupy: zajęcia odbywają się w małych, kameralnych grupach, więc instruktorzy mają kontrolę nad wszystkimi dziećmi i są w stanie każdemu z nich poświęcić swój czas. Zajęcia podzielone są na dwie grupy: nauka – dla początkujących oraz doskonalenie – dla zaawansowanych.

Wiek: od 4 lat
Termin: poniedziałki o godz. 18:00. Zbiórka o 17:50 przy wejściu do parku
Miejsce: Kraków, Park Jordana

Na zajęcia należy zabrać ze sobą rolki, kask oraz komplet ochraniaczy.

W czasie, gdy dzieci będą śmigać na rolkach – rodzice mogą skorzystać z oferty zajęć fitness lub doskonalenia własnej jazdy na rolkach.

Cena:
dzieci – grupa początkująca: 25 zł pierwsze zajęcia, 100 zł (karnet obejmujący 4 zajęcia, do wykorzystania w ciągu 5 tygodni)
dzieci – grupa zaawansowana20 zł pierwsze zajęcia, 80 zł (karnet obejmujący 4 zajęcia, do wykorzystania w ciągu 5 tygodni)
rodzice – grupa początkująca – 25 zł, grupa zaawansowana 20 zł

Zapisy:
e-mail: sport@dzieciakiwformie.pl
tel. 600 131 138
Przy zapisach należy podać imię i nazwisko dziecka, wiek, poziom zaawansowania oraz telefon kontaktowy.

Informacje: www.dzieciakiwformie.pl

Sprawdź również:

Możesz również polubić…