15.10.2014 – Warszawa – Warsztaty tworzenia gier planszowych

Znana nam już grupa Dzieciaki w Formie ma nową propozycję dla dzieci i ich rodziców, a mianowicie Warsztaty artystyczne z elementami psychoedukacji. Jest to specjalnie opracowany przez psychologów program spotkań ze sztuką przeznaczony dla dzieci w wieku 4-12 lat. Każde kolejne zajęcia będą propozycja na nowe aktywności plastyczno-artystyczne, mające na celu pobudzić wyobraźnię i kreatywność dzieci, rozwijać zdolności manualne, a przede wszystkim zapewnić im dobra zabawę.

Miejsce: zajęcia będą się odbywać raz w miesiącu w środy w Warszawie w kawiarni Podwieczorki Poranki przy ul. Bagatela 11 okolice Placu Unii Lubelskiej).

Czas trwania: ok. 60 min.

Koszt: 35 zł/zajęcia. Karnety: 90 zł (3 zajęcia) lub 120 zł (4 zajęcia). Koszt obejmuje uczestnictwo w warsztatach, materiały oraz potrzebny do zajęć sprzęt.

Zapisy: ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy. tel. 791-487-888 lub e-mail: sztuka@dzieciakiwformie.pl lub bezpośrednio w kawiarni.

______________________________________________________________________

Najbliższe zajęcia odbędą się 15 października 2014 r. o godz. 17:30 (w przypadku dużej liczby chętnych, możliwa dodatkowa grupa o godz. 18.45). Ich tematyką będzie tworzenie gier planszowych. Dzieci poznają na nich klasyczne gry takie jak: domino, kółko i krzyżyk i warcaby a także stworzą własne gry. Aby tego dokonać trzeba będzie wymyśleć zasady gry, przygotować figurki oraz przygotować plansze.

______________________________________________________________________

Tematyka następnych warsztatów:
XI – warsztaty wróżb andrzejkowych
XII – warsztaty ozdób świątecznych z masy solnej
I – warsztaty recyklingowe
II – warsztaty origami
III – warsztaty dekorowania pisanek
IV – warsztaty tworzenia obrazków w Hamy
V – warsztaty fotobudkowe
VI – warsztaty malowania warzywami i owocami

________________________________________________________________________

Warsztaty prowadzi znana nam już z warsztatów kulinarnych dla dzieci Joanna Mentel – psycholog, dziennikarka i jednoosobowa chodząca burza mózgów. Rozkochana w dobrej literaturze, kreatywnemu podejściu do sztuki i niestandardowemu patrzeniu na rzeczy standardowe. Hołdująca przekazywaniu dzieciom mądrych i prawdziwych wartości oraz edukowaniu ich poprzez zabawę i dopasowanie aktywności do ich zainteresowań.

Sprawdź również:

Możesz również polubić…