Wpierajmy inicjatywę Bazgroszytu w konkursie Fundacji Aviva

projekt "Kredzia czyta bajki dzieciom", Bazgroszyt, Wydawca Bazgroszytu wystartował w konkursie Fundacji Aviva z fajnym projektem „Kredzia czyta bajki dzieciom”. Jego celem jest wyprodukowanie 1000 audio-maskotek-pacynek, które będą czytać bajki dzieciom leżącym na oddziałach szpitalnych. Maskotka przybierze postać sympatycznej Kredzi – znanej wielu dzieciom z kreatywnych kolorowanek Bazgroszutu. Bajki, które zostaną wgrane w maskotkę zostały napisane przez kilku znanych autorów książek dla dzieci, m.in Joannę Olech oraz Marcina Rusinka. Bajki zostaną przeczytane przez Maję Popielarską.

Wnioskowana kwota w tym projekcie to 50 000 zł, które pozwoli na stworzenie 1000 maskotek wraz z 12 różnymi bajkami. Otrzymają je oddziały pediatryczne w całej Polsce.

DobreDlaDziecka.pl dołącza się do akcji i oddaje swój głos. Zachęcamy do głosowania i udostępniania tej inicjatywy znajomym. Do zakończenia konkursu zostało 18 dni – do 14 listopada 2014. Wg zasad głosowania – jedna osoba może zagłosować 1 raz dziennie i nie więcej niż 10 razy z tego samego adresu IP (przy wykorzystaniu różnych adresów e-mail).

 

Zagłosować na projekt Bazgroszytu można na stronie https://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1193,kredzia-czyta-bajki-dzieciom.html

Inne zgłoszone projekty można zobaczyć na stronie Fundacji Aviva  http://todlamniewazne.pl

 

 

 

 

 

Sprawdź również:

Możesz również polubić…