Kolejna edycja akcji „Wręczaj dzieciom kredki”

Fundacja „Mówimy Obrazami” organizuje po raz kolejny akcję „Wręczaj dzieciom kredki”.

 

Akcja organizowana jest na portalu Facebook. Znajduje się tam aplikacja „Wręczaj dzieciom kredki”, w której można dodać instytucję (przedszkole, szkołę, hospicjum, dom kultury, szpital), której chcemy podarować kredki. Zwycięzcą będą 3 instytucje, które otrzymają najwięcej głosów od użytkowników portalu. Wystarczy kliknąć na    przy nazwie typowanej instytucji.

Podawajcie swoje propozycje i zaproście znajomych do udziału w głosowaniu. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos. Osoba zgłaszająca instytucję, staje się jednocześnie Wolontariuszem, który w razie wygranej przekazuje nagrody dzieciom.

Prowadzona akcja ma na celu objęcie jak największej liczby placówek w Polsce. Z tego powodu określona instytucja może otrzymać tylko jeden raz Pakiet Kredek.

Nagrody: zestawy wysokiej jakości kredek dla całej grupy np. przedszkola.

REGULAMIN AKCJI

Rozwiązanie konkursu nastąpi w piątek 25 maja 2012

Link do aplikacji na Facebook https://www.facebook.com/Bazgroszyt/app_365785596768429

„Pokolorujmy razem całą Polskę” to hasło Fundacji, której misją jest rozwój dziecięcej wyobraźni poprzez twórcze rysowanie oraz wspieranie rodziców w kreatywnej pracy z maluchami. Misja ta jest wcielana w życie poprzez umożliwienie dostępu do kredek jak największej ilości dzieci w Polsce. Do tej pory wolontariusze wręczyli ponad 30 tys. kredek dla prawie 2,5 tys. dzieci.

Sprawdź również:

Możesz również polubić…