Szkółki bramkarskie Goalkeepers Academy

informacja prasowa, 9.05.2014

news_global_GKA_system_szkolenia

Szkółek typowo bramkarskich – specjalizujących się w szkoleniu przyszłych bramkarzy jest w Polsce niewiele. Zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym – daleko nam do zachodnich standardów. Ma to zmienić – Goalkeepers Academy – powołana do życia przez Football Academy sieć elitarnych szkółek bramkarskich.

GK Academy jest przeznaczona dla zawodników w wieku 4-12 i 13-18 lat. Bazuje na innowacyjnym systemie szkolenia stworzonym przez Marka Dragosza – uznanego, światowej klasy specjalisty w dziedzinie bramkarstwa. System jakiego jeszcze nikt w Polsce, a nawet Europie nie stosował.

Celem Goalkeepers Academy jest dzielić się piłkarską pasją, zachęcać młodych adeptów futbolu do treningu bramkarskiego i w odpowiedni sposób wykorzystywać potencjał każdego z nich. W GKA dzieci trenują w grupach ośmioosobowych przy asyście dwóch trenerów wykorzystując specjalistyczny, najwyższej klasy sprzęt. Szkółka stawia na jakość – najlepsi trenerzy, doskonale przygotowane obiekty treningowe oraz wyniki szkoleniowe to dla nich priorytet.

Goalkeepers Academy jest częścią Football Academy – największej sieci szkółek piłkarskich w Polsce – co gwarantuje pełen profesjonalizm zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Szkółki działają niezależnie, lecz ściśle ze sobą współpracują np. szkoląc bramkarzy FA, czy korzystając z tych samych obiektów treningowych. Szkółki bramkarskie GK Academy to głównie ośrodki macierzyste, kontrolowane bezpośrednio przez centralę projektu, lecz wzorem szkółek Football Academy w sieci pojawią się także akademie franczyzowe. Pierwsze 4 ośrodki GKA otwierają się z początkiem maja w Warszawie, Krakowie, Opolu i Szczecinie. Kolejne już we wrześniu.

Zapisy już ruszyły, wszelkie informacje znajdziecie na www.gkacademy.pl

 

GK_plakat_A2_ogolny

Sprawdź również:

Możesz również polubić…