Styczniowe warsztaty kulinarne dla dzieci w Krakowie

Opis najbliższych zajęć: Tematem przewodnim najbliższych zajęć będą przyprawy: poznamy i nauczymy się je rozróżniać, orzekniemy, które przyprawy są słodkie, a które ostre i spróbujemy dopasować je do rodzajów potraw. Przeprowadzimy cynamonowy test węchu, spróbujemy odgadnąć z której części świata pochodzą nasze ulubione smaki, a na koniec przygotujemy prawdziwie bogate korzenne ciasto.

 

KRAKÓW (kawiarnia Sweet Surrender na krakowskim Podgórzu, ul. Zabłocie 25)
piątek 10.01.2014  o godz. 17:00
sobota 11.01.2014 o godz. 10:00 – dzieci 3,5-4,5 lat, godz. 12:00 i 14:00 – dzieci 5-7 lat oraz godz. 16:00 – dzieci 8 lat i starsze (istnieje możliwość zapisania dziecka do innej grupy wiekowej, w przypadku jeśli godzina warsztatów nie odpowiada rodzicom).

 

Czas trwania:  ok. 1 h

Cena: 30 zł od dziecka (w cenie zajęcia kulinarne wraz ze składnikami i sprzętem kuchennym). Tańszy karnet na 3 zajęcia w cenie 75 zł, na 4 – 120 zł.

Zapisy: Ilość miejsc ograniczona. Zapisów można dokonywać telefonicznie: 791 487 666, mailowo:gotowanie@dzieciakiwformie.pl bądź bezpośrednio w kawiarni. Można także skorzystać z formularza zapisów.

 

Więcej informacji na stronie http://dzieciakiwformie.pl/?page_id=675

 

Prowadząca:
Joanna MentelJoanna Mentel – dziennikarka z wykształcenia, krytyczka literacka z wyboru, cukiernik z zamiłowania. Prowadzi najbardziej apetyczny wśród książkowych i najbardziej oczytany wśród kulinarnych blog Book me a Cookie, który w 2011 roku zdobył tytuł Literackiego Bloga Roku, a w 2012 roku był nominowany do nagrody Papierowy Ekran dla najlepszych serwisów o książkach. Studiuje psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ma kreatywne podejście do życia, niewyczerpane pokłady energii i głowę pełną pomysłów. Recenzuje książki i pisze felietony literackie. Współpracuje z największymi polskimi wydawnictwami, m.in.: Znakiem, Agorą, Muzą SA, Prószyńskim, Dwiema Siostrami.

Sprawdź również:

Możesz również polubić…