II edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Małego Pływaka

17 września 2012 r. ruszyła II edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Małego Pływaka. Akcja trwa do 23 września 2012 r. i w jej ramach można skorzystać z nieodpłatnych zajęć na basenie dla maluszków i ich rodziców, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Rodzice dowiedzą się jak ciekawie i aktywnie spędzić czas z dzieckiem w wodzie, jakie są zasady poruszania się w wodzie, bezpieczeństwa, asekuracji i technik trzymania malca. Jest to również też doskonała okazja żeby sprawdzić czy dziecku spodobają się takie zajęcia – bez konieczności wykupowania karnetu na cały semestr.

Dodatkowo po zakończeniu tego tygodnia na wybranych basenach będzie można skorzystać z 50% zniżki na wejście na basen (akcja Happy Hours), w sytuacji gdy przyprowadzimy ze sobą znajomego rodzica z dzieckiem.

Lista basenów przyjaznych dziecku, biorących udział w Tygodniu Małego Pływaka oraz w akcji Happy Hours dostępna jest na stronie http://www.plywajciezdrowo.pl/szukaj.html

Każda pływalnia, która bierze udział w akcji została zweryfikowana przez ekspertów i spełnia kryteria dotyczące czystości, bezpieczeństwa czy odpowiedniej temperatury wody. Posiada również szatnie przystosowane dla rodziców z małymi dziećmi.

Tydzień Małego Pływaka odbywa się ona w ramach akcji „Pływajcie zdrowo – resztą zajmie się Huggies Little Swimmers”. Więcej informacji na temat tej akcji oraz wiele cennych porad dotyczących kontaktu dziecka z basenem znajdziecie na stronie http://www.plywajciezdrowo.pl

 

Polecam, abyście skorzystali z możliwości jakie daje ten tydzień. Sama uczęszczałam z moją córką na basen od momentu gdy skończyła 2 miesiące. Mimo początkowych oporów z jej strony, wkrótce odkryła radość z pływania i do tej pory uwielbia tę rozrywkę, nie boi się pływać, nie boi się kontaktu z wodą i sprawia jej to wielką frajdę.

Sprawdź również:

Możesz również polubić…