Projekt „Pływajcie Zdrowo, resztą zajmie się Huggies Little Swimmers”

Projekt „Pływajcie Zdrowo, resztą zajmie się Huggies Little Swimmers” ma na celu zachęcenie rodziców do uczęszczania na basen z malutkimi dziećmi. Pod hasłem tym kryje się kilka akcji promujących tę formę aktywnego wypoczynku. Ambasadorką projektu jest Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Na stronie www akcji http://www.plywajciezdrowo.pl można znaleźć wyszukiwarkę basenów w Polsce – przyjaznych maluchom. Każdy basen zanim zostanie dopisany do listy jest weryfikowany przez ekspertów. Jest tam również sporo informacji dla rodziców odnośnie pływania z dziećmi, co zabrać na zajęcia, jak się do nich przygotować i na co zwrócić uwagę wybierając pływalnię.

Cały projekt powstał z inicjatywy producenta pieluch do pływania – Huggies Little Swimmers przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Pływania Niemowląt (PSPN) oraz Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym (WOPR).

Ja również popieram taką akcję. Sama zaczęłam chodzić na basen z moją córką gdy skończyła 2 miesiące i od 5 lat jest to jej ulubiona rozrywka. Mimo że nie umie jeszcze sama pływać, to na basenie czuje się jak ryba w wodzie. Obecnie liczba klubów proponujących zajęcia z małymi dziećmi znacznie się powiększyła i łatwiej znaleźć coś dla siebie w okolicy miejsca zamieszkania.

Sprawdź również:

Możesz również polubić…