Na mapie Wrocławia pojawiło się ostatnio bardzo ciekawe miejsce dla rodziców i ich dzieci, a mianowicie Centrum Inicjatyw Wszelakich Zakrzowska 29.

Co tam możemy znaleźć ciekawego? Na przykład Godzinę Świętego Spokoju. Zaproście znajomych lub weźcie ze sobą ciekawą książkę, gazetę czy laptopa oraz oczywiście dzieci. Tylko, że dziećmi zajmie się obsługa Centrum, a Wy rodzice będziecie mieli przez chwilę tzw. święty spokój. Taką chwilę, która jest potrzebna każdemu, nawet najbardziej poświęconemu dzieciom rodzicowi. Chwila (godzina lub dłużej) tylko dla siebie i swoich małych przyjemności.

Wakacyjna akcja Święty Spokój na Zakrzowskiej 29 odbywa się w każdą wakacyjną sobotę w godzinach 12:30-16:00. Rodzice lub opiekunowie spędzają czas w kawiarni z czytelnią i dostępem do WiFi, a dzieci spędzają czas na zabawach z animatorami.

Koszt: 25 zł obejmuje godzinę zabawy dla dzieci i świętego spokoju dla rodziców, rogalika i kawę. Czas pobytu można przedłużyć, powiększając koszt o dodatkowe 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

________________________________________________________________________Dla każdego, kto przyjdzie na Godziny Świętego Spokoju, na hasło: Dobre Dla Dziecka, dostanie 20% zniżki
________________________________________________________________________
Zapisy: tel. 784 193 312 lub e-mail: biuro@zakrzowska29.pl.

Szczegóły na www.zakrzowska29.pl lub na profilu Facebook.

W Centrum Zakrzowska 29 oprócz Godzin Świętego Spokoju znajdziemy również inne zajęcia dla dzieci i rodziców, szkołę rodzenia, zajęcia dla kobiet w ciąży, warsztaty kulinarne, masaże, kursy fotograficzne, urodziny, półkolonie, imprezy okolicznościowe  (komunie, chrzciny, Cebuszkowe Party, spotkania rodzinne i w gronie przyjaciół) i inne.

Zapraszam do odwiedzenia i podzielenia się swoją opinią na temat tego miejsca.

Sprawdź również: