Układanki. Dotknij! Poczuj!

Seria układanek dla małych dzieci, sensoryczna zabawka czy po prostu puzzle dotykowe są doskonałym pomysłem na nadchodzące święta oraz np. urodziny dla dzieci 1+.
Drewniany, dobrze wykonany produkt firmy Tidlo, jest niezwykle rozwijającą zabawką dla maluchów, a tym samym dającą dużo frajdy. Odkrywając obrazek, pod którym znajdziemy kolor danego zwierzątka oraz zobaczymy i poczujemy fakturę jego futra sprawi, że dziecko zainteresuje się na dłuższa chwilę i będzie czerpało z tego niezwykłą radość. Do wyboru mamy serię safari, farmę oraz małe stworzonka. Z pełną świadomością i przekonaniem mogę polecić tego typu zabawki dla naszych pociech. Dzieciaki poprzez dotyk, właśnie, poznają świat, więc każdy sposób (a w szczególności ten), by przybliżyć ich do świata realnego, jest bardzo dobry.
Wymiary układanki (20 x 20 x 1 cm) pozwolą na przechowywanie jej w każdym miejscu lub zabranie, po prostu, ze sobą na spacer.
Zabawki Tidlo to nietuzinkowe wzornictwo, odpowiednia kolorystyka oraz przyjemne w dotyku materiały, zachęcające do poznawania przez dziecko otaczającego go świata.

Sprawdź również:

Możesz również polubić…