Mata bawełniana Igolo

Igolo_3Na rynku także polskim pojawia się coraz więcej produktów stworzonych przez rodziców, którzy nie mogli znaleźć produktów na miarę swoich potrzeb. Skoro nie znaleźli, to wymyślili i wykonali je sami, a następnie proponują je innym rodzicom. Jednym z takich produktów są maty-dywaniki bawełniane proponowane przez firmę Igolo.

Mata Igolo wykonana jest z w 100% z bawełny a jej wypełnienie to ocieplacz z 100% poliestru. W związku z tym jest przyjazna dzieciom, także tym które mają problemy alergiczne. Mata wykonana jest w technice patchworku, czyli różne materiały o różnych kolorach i fakturze są zszyte razem (sztruks i bawełna). Dzięki temu mata ma także funkcje poznawcze dla dziecka, które paluszkami może poznawać różne faktury. Kolory są stonowane, design spokojny i niekrzykliwy.

Igolo_1Igolo_4

 

Igolo_6

Obecnie w ofercie producenta dostępne są maty w pięciu wersjach: 3 wersje z myszką i 2 wersje z kotkiem.

Igolo_3

Ta wielofunkcyjna mata jest dosyć duża – 80×130 cm, więc spełni swoje zadanie przez długi czas i dziecko zbyt szybko z niej nie wyrośnie. Może być używana jako mata do zabawy dla dziecka, jako kocyk-przykrycie do wózka, łóżeczka czy fotelika samochodowego, jako narzuta na łóżeczko oraz jako dywanik w pokoju. W przypadku funkcji maty do zabawy i dywanika przydatna jest dodatkowa siatka antypoślizgowa, na której układamy matę.

Mata jest bardzo dobra w utrzymaniu czystości. Można ją prać w pralce w temp. 60°C, dzięki czemu jest przyjazna alergikom. Do prania maty można używać odplamiaczy. Po upraniu dosyć szybko wysycha, więc nie musimy się martwić, że po ubrudzeniu będziemy na dłuższy czas pozbawieni maty. Nie ma również przeciwwskazań do prasowania maty, więc po praniu nadal będzie wyglądać estetycznie. Można również suszyć ją w suszarce bębnowej.

Igolo_5

Mata jest miękka i elastyczna i łatwo ją złożyć do całkiem całych rozmiarów, więc będzie przydatna na spacery, wycieczki czy dalsze podróże. Do zestawu brakuje mi tylko jakiegoś pokrowca na matę, aby ułatwić rodzicom przenoszenie tego produktu.

Producent: Igolo.pl
Cena: 173 zł
Wyprodukowano w Polsce

 

Sprawdź również:

Możesz również polubić…