Kostka Xiaomi Mi Fidget Cube Building Blocks – zabawa czy nauka?

Ta niewielkich rozmiarów kostka ma więcej możliwości niż każdy z nas mógłby przypuszczać patrząc na ten produkt. Zabawka firmy Xiaomi, kostka Mitu, jest bardzo przyjemna w dotyku, co już rozpoczyna niesamowitą przygodę oferowaną przez to małe cudo.
Samo złożenie kostki jest bardzo proste, natomiast na samym końcu czujemy satysfakcję z wykonanego zadania. Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja oraz klucz, który pomoże rozłożyć kostkę.
Ten kompaktowy gadżet, który oprócz logicznej zabawy wymagającej skupienia uwagi oraz ilością niekończących się ruchów, oferuje niwelowanie stresu oraz przywraca spokój. Swoim oryginalnym wyglądem, poprzez zastosowanie trzech kolorów typowych dla Xiaomi, pozwala na przyjemna zabawę oraz zadowoli każdego fana marki.
Kostka kompatybilna jest z robotami Mitu, można dokładać kolejne elementy kloców Fidget Blocks oraz łączyć się z innymi posiadaczami tej zabawki.
Prezentowany model to: ZJM01IQI. Wymiary zabawki 103 mm x 73 mm x 26 mm oraz waga 36 g pozwolą na przechowywanie jej w każdym miejscu.

Bardzo dobry sposób na nudę, na wyciszenie, ale też modny produkt dla nastolatków. Zmieści się w każdej kieszeni oraz wszelkiego rodzaju nerkach, kosmetyczkach czy piórnikach.

Sprawdź również:

Możesz również polubić…