„Kucharze Dzieciom” w szkole w Leśniakowiźnie

Jak wyglądają polskie publiczne szkoły to każdy rodzic ucznia wie. Raz jest lepiej raz jest gorzej, ale zdecydowanie dużo należałoby jeszcze zrobić, żeby wyglądało to zadowalająco. I czasami nie wystarczy postawić nowej szkoły żeby było pięknie. Bo pięknie może wyglądać z zewnątrz, na zdjęciach lub w opowieściach. I tak jest w małej szkole w Leśniakowiźnie pod Warszawą. Szkoła jest nowa, wyposażenie jest nowe, ale jednak wciąż brakuje pieniędzy, żeby niczego w szkole nie brakowało, a przede wszystkim w szkolnej stołówce, w której codziennie żywi się kilkudziesięcioro dzieci.

Aby wspomóc takie szkoły w potrzebie Fundacja „Szkoła na Widelcu” we współpracy z rodzicami organizuje 8 stycznia 2016 r. w godz. 18:30-21:30 drugą w tym roku kolację charytatywną pod hasłem „Kucharze dzieciom”. W ramach akcji szefowie kuchni i miłośnicy gotowania przygotują swoje ulubione posiłki, a każdy gość będzie mógł ich spróbować po wykupieniu cegiełki. Cegiełki będą dostępne w cenie 5, 10 lub 15 zł. Każda złotówka zostanie przeznaczona na zakup sprzętu do szkolnej stołówki w tej szkole.

 

Bilet wstępu: 10 zł. (Dzieci i młodzież do lat 18 – wstęp bezpłatny). W cenie biletu otrzymamy rozgrzewający napój i przekąskę.

Adres: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Leśniakowiźnie, ul. Kasprzykiewicza 153, 05-200 Leśniakowizna (gmina Wołomin).

 

W programie:

  • charytatywna licytacja atrakcyjnych przedmiotów ufundowanych przez sponsorów i darczyńców, którą poprowadzi Grzegorz Łapanowski
  • pokaz udzielania pierwszej pomocy dla dzieci
  • pokaz iluzjonistyczny
  • pokaz sztuk walki
  • pokaz tańca Szkoły Anny Głogowskiej
  • stoisko z kolorowankami

 

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

 

Dodatkowe informacje na profilu Facebook wydarzenia https://www.facebook.com/events/1168383169843390/

 

Kucharze Dzieciom

Sprawdź również:

Możesz również polubić…