Konkurs dla dzieci „MÓJ BOHATER”

Jakiś czas temu opisywałam aplikację mobilną „123 Szukasz Ty!” i teraz wydawca ogłosił konkurs związany z tą aplikacją. Szczegóły poniżej:

Opis gry: W grze „123 Szukasz Ty!” mamy dziesięciu bohaterów, dla których trzeba odnaleźć ukryte na planszach przedmioty lub zwierzątka. Bohaterowie tworzą małą rodzinę. Jest Mama, dla której szukamy pochowanych w kuchni chochli; Tato w garażu, gdzie schowane są klucze samochodowe oraz Chłopczyk i Dziewczynka, którym trzeba pomóc odnaleźć zabawki – auta i lalki. W rodzinie są też zwierzaki: Pies, Kot, Rybki akwariowe, Króliki u dziadka na działce, Kurki w kurniku oraz Wiewiórka w pobliskim lesie. Jak wyglądają przykładowi bohaterowie gry i ich plansze można zobaczyć https://www.facebook.com/123SzukaszTy lub w naszej recenzji

Zadanie konkursowe: Zaproponuj nowych bohaterów wraz z planszami i elementami do odnalezienia. Wystarczy napisać np.: Kot, pokój, myszki. Bohaterowie nie muszą pasować do tych, które już są w grze; może to być np. Małpa, dżungla, banany.

Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone. Nagrody: kody promocyjne do wykorzystania w AppStore (kody umożliwiają bezpłatne pobranie aplikacji „123 Szukasz Ty!” na iPad i iPhone)

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić oraz udostępnić stronę gry „123 Szukasz Ty!” na www.facebook.com/123SzukaszTy. Propozycje proszę wpisywać w postach pod ogłoszeniem KONKURSU. W przypadku powtórzonych propozycji decyduje kolejność zgłoszeń, kto pierwszy ten lepszy.

Konkurs trwa od 5 do 15 września 2013 r. (przedłużono termin trwania konkursu z 8 na 15 września)

Rozdane kody będzie można wykorzystać do 15 września 2013 r., potem kody będą nieaktywne.

Sprawdź również:

Możesz również polubić…