Podaruj dzieciom kredki

Dzisiaj ruszyła kolejna edycja akcji „Wręczaj dzieciom kredki”, organizowanej przez Fundację „Mówimy obrazami”.

„Pokolorujmy razem całą Polskę” to hasło Fundacji, której misją jest rozwój dziecięcej wyobraźni poprzez twórcze rysowanie oraz wspieranie rodziców w kreatywnej pracy z maluchami. Misja ta jest wcielana w życie poprzez umożliwienie dostępu do kredek jak największej ilości dzieci w Polsce. Do tej pory wolontariusze wręczyli ponad 30 tys. kredek dla prawie 2,5 tys. dzieci.

Akcja organizowana jest na portalu Facebook, w profilu „mówimy obrazami”. Znajduje się tam aplikacja „Wręczaj dzieciom kredki”, w której można dodać instytucję (przedszkole, szkołę, hospicjum, dom kultury, szpital), której chcemy podarować kredki. Zwycięzcą będą 3 instytucje, które otrzymają najwięcej głosów od użytkowników portalu. Wystarczy kliknąć na    przy nazwie typowanej instytucji.

Podawajcie swoje propozycje i zaproście znajomych do udziału w głosowaniu. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos. Osoba zgłaszająca instytucję, staje się jednocześnie Wolontariuszem, który w razie wygranej przekazuje nagrody dzieciom.

Prowadzona akcja ma na celu objęcie jak największej liczby placówek w Polsce. Z tego powodu określona instytucja może otrzymać tylko jeden raz Pakiet Kredek.

Nagrody: zestawy wysokiej jakości kredek dla całej grupy np. przedszkola oraz materiały edukacyjne zawierające zadania otwarte, ćwiczące motorykę rączek i pomagają w przygotowaniu dzieci do edukacji w szkole.

Zasady konkursu

Regulamin

Ja też zgłosiłam grupę przedszkolną mojej córki. Zapraszam do głosowania 🙂

Sprawdź również:

Możesz również polubić…