Stół Aktywnego Malucha Block Crayon

stolik_7Jakiś czas temu opisywałam kredki Block Crayon. Kredki te przeznaczone są dla najmłodszych rysowników, dla których trzymanie w rączce cienkiej i długiej kredki nie jest wygodne i sprawia jeszcze dużo trudności. Kredki Block Crayon są w kształcie zwierzątek lub klocków. Ich niezwykłość polega na tym, że można je ze sobą składać, jak klocki, i ustawiać budowle.

Producent kredek cały czas poszerza swój asortyment i teraz, oprócz różnego rodzaju zestawów klocków i kolorowanek możemy kupić stolik z kredkami, nazywany stolikiem aktywnego malucha. Zestaw składa się ze stolika, kredek Block Crayon oraz rolki papieru.

Kredki są szerokie, wygodne w trzymaniu przez małe rączki. Mają one formę klocków, postaci zwierzęcych i ludzkich, mają również tłoczenia boczne. Mali rysownicy nie tylko mogą nimi malować, budować, ale także je obserwować i zwiększać percepcję dotykową. Są to kredki typu świecowego, ale dobrze zmywają się z różnych powierzchni.
stolik_2

Stolik wykonany jest z tworzywa sztucznego, ma jasny blat oraz kolorowe nogi. Jest to bardzo ładny i estetyczny mebel. Nogi są zdejmowane, więc w każdej chwili zestaw można złożyć, spakować do pudełka i zabrać ze sobą, gdy wychodzimy gdzieś z dzieckiem. Stolik ma wysokość 23 cm i jest odpowiedni dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Powierzchnia blatu to 47 x 35 cm, więc zmieści się na nim kartka A3. To co sprawia, że stolik jest niezwykły, to dołączona do niego kolorowanka w formie prawie 8 metrowej rolki, którą mocujemy na blacie. Boczne mocowanie zapewnia brak możliwości zwijania się rolki papieru. Obrazki do kolorowania dostosowane są dla młodszych dzieci, zarówno tematyką, jak i ilością szczegółów, czy wielkością powierzchni do kolorowania.
stolik_3

Na stoliku znajduje się 12 wypustek, które służą do przechowywania kredek Block Crayon. Zapewne wiele dzieci poświęci wiele uwagi na odkładanie kredek na miejsce. I oby im tak zostało na przyszłość 🙂  Kredki można przechowywać także w bocznym pojemniku stolika. Jeżeli nie nałożymy rolki z kolorowanką to będziemy mieć 2 pojemniki do dyspozycji.
stolik_5

stolik_4

Gdy maluch znudzi się malowaniem może zająć się budowaniem. Stolik może służyć nie tylko do rysowania i kolorowania, ale także do zabawy, układanie klocków, zarówno z kredek Block Crayon, ale także z innych.

Zarówno kredki, jak i stolik mają gładkie i równe krawędzie. Kredki są duże, więc jest mniejsze zagrożenie, że dziecko je połknie wkładając je sobie do buzi.

Dystrybutor: Lime Sp. z o.o.
Marka: Block Crayons
Cena: od 150 zł

Logo Block Crayons-lresZdjęcia udostępnione przez dystrybutora – firmę Lime Sp. z o.o.. Dziękujemy!

Sprawdź również:

Możesz również polubić…