Akcesoria do własnoręcznego zdobienia

Pisałam już kiedyś o parasolce i kubku do własnoręcznego pokolorowania/pomalowania przez dzieci. Dzisiaj przedstawiam kolekcję akcesoriów bawełnianych, które można ozdobić kredkami do malowania po tkaninach lub świecowymi. Każde dziecko rysuje na swój własny, niepowtarzalny sposób i dzięki temu może mieć unikalny produkt, dający przy okazji dużo frajdy.

Zdobienie, przy delikatnym praniu w niskich temperaturach zostaje na tkaninie, przy wyższych temperaturach prania staje się mniej widoczne lub spiera się całkowicie. Jest więc możliwość wielokrotnego ozdabiania. Bardzo mi się podobają te produkty, są naturalne, dają dzieciom dużo możliwości wykazania się kreatywnością. Można także dzięki nim pokazać dzieciom, że fajne są nie tylko produkty komercyjne, reklamowane w telewizji, ale także takie unikalne, własnoręcznie wykonane.

1. fartuszek do prac w kuchni – wykonany z bawełny, bez nadruku. Długość: 55 cm. Cena: 12 zł

2. portfel na pasku z kieszonką zamykaną na suwak – cena: 9 zł

3. piórnik zamykany na suwak – cena: 6-10 zł

4. plecak – wymiary: 26×33 cm. Cena: 20 zł

5. torba na zakupy – cena: 10 zł (z nadrukiem do pokolorowania) lub 12 zł (bez nadruku).

Producent: Goki.

Powyższe produkty firmy Goki, oznaczone są symbolem Fair Trade (Sprawiedliwy Handel), który jest gwarancją godziwych zarobków pracowników, uczciwości w relacjach handlowych, niewykorzystywania pracy dzieci oraz odpowiedzialności ekologicznej. Bawełniane produkty Goki z logiem Fair Trade są wykonywane w Indiach z wykorzystaniem ekologicznych metod produkcji, bez użycia genetycznie modyfikowanych surowców.

Sprawdź również:

Możesz również polubić…