Wielkanocne promocje w Bazgroszyt.pl

Święta wielkanocne to m.in. kolejny temat zabaw i prac plastycznych. Dzieci lubią kolorowanki z pisankami, barankami i o tematyce wiosennej związanej pośrednio z tymi świętami. Bazgroszyt.pl proponuje z tej okazji aż 3 nowe publikacje:

zestawkreatywny_11. Kreatywny pakiet wielkanocny – zawierający 20 arkuszy kolorowanek i ćwiczeń grafomotorycznych w formacie A3, 20 kolorowych naklejek związanych z tematyką wielkanocną, 8 arkuszy kolorowego papieru w formacie A3 do przygotowania ozdób lub ozdabiania kolorowanek, 6 szt. ozdób świątecznych z pianki oraz magiczną wielokolorową kredkę KOOH-I-NOOR. Cały zestaw zapakowany jest w teczkę kartonową, niepowlekaną, dzięki czemu dziecko może bez problemu ozdobić ją według własnego uznania przy użyciu kredek. Kolorowanki i zadania wiążą się tematycznie ze świętami i przysporzą dzieciom wiele radości, a przy okazji maluchy dowiedzą się wielu ciekawostek związanych z przygotowaniami do świąt oraz z tradycjami świątecznymi.
Duży format arkuszy sprawia, że dzieci ćwiczą ruch całej ręki, a nie tylko nadgarstka, jak to jest w przypadku zadań umieszczonych na tradycyjnym formacie A4 czy A5. Większe obrazki na arkuszu i większa gramatura papieru (120 g) ułatwiają wykorzystanie farb do kolorowania.

zestawkreatywny_1zestawkreatywny_2

Standardowa cena zestawu wynosi 24,90 zł, ale w tym tygodniu możemy skorzystać z 10% promocji i nabyć go za 22,50 zł.

http://www.bazgroszyt.pl/sklep/produkty/kreatywny-pakiet-wielkanocny-186

bazgroszyt.pl-kolorowanki-w

Serwis umożliwia pobranie przykładowej karty kreatywnej

 

 

 

 

 

BazgroszytXXL_wielkanoc_12. Bazgroszyt XXL Wielkanoc – zestaw zawierający 20 arkuszy kreatywnych kolorowanek wielkanocnych i ćwiczeń grafomotorycznych w formacie A3 (gramatura papieru 120 g) oraz 20 kolorowych naklejek. Całość zamknięta w tekturową teczkę, po której bez problemu można rysować kredkami. Zestaw ten jest częścią Zestawu kreatywnego opisanego powyżej.

Standardowa cena zestawu wynosi 19,90 zł, ale w tym tygodniu możemy skorzystać z 10% promocji i nabyć go za 17,90 zł.
BazgroszytXXL_wielkanoc_1 BazgroszytXXL_wielkanoc_3 BazgroszytXXL_wielkanoc_2

http://www.bazgroszyt.pl/sklep/produkty/bazgroszyt-xxl-wielkanoc-185

BazgroszytXXL_wielkanoc_graSerwis umożliwia pobranie przykładowej karty kreatywnej


 

 

 

 

Bazgroszyt_wielkanoc_13. Bazgroszyt Wielkanoc – to jest bardziej podręczna publikacja. 20-stronicowy zeszyt z kolorowankami w formacie A4, w miękkiej okładce z 20 kolorowymi naklejkami. Bez problemu możemy zabrać ze sobą do torby.

Normalna cena zestawu wynosi 7,90 zł, ale w tym tygodniu możemy skorzystać z 10% promocji i nabyć go za 5,90 zł.

http://www.bazgroszyt.pl/sklep/produkty/bazgroszyt-wielkanoc-181

Bazgroszyt_wielkanoc_2

Fot. udostępnione przez Bazgroszyt.pl

Sprawdź również:

Możesz również polubić…