Dłuuuga kolorowanka Colour Roll z Lidla

ColourRoll_1Dzień Dziecka już za nami, a ja dzisiaj odkryłam świetną propozycję dla dzieci lubiących kolorować, a mianowicie super długą kolorowankę Colour Roll. Ma ona 5 m długości i 42 cm szerokości.

Rulonik jest naprawdę długi, więc jest świetną propozycją zabawy dla kilkorga dzieci, rodzeństwa lub np. jako propozycja zabawy w czasie przyjęcia urodzinowego. Jedno dziecko też będzie zadowolone, bo to oznacza bardzo długą zabawę.
ColourRoll_3

Kolorowanka ma postać tuby, z wnętrza której rozwijamy długi arkusz do kolorowania. Fajnym pomysłem jest możliwość ponownego zwinięcia arkusza do pudełka. Tak długi rysunek możemy po ukończeniu powiesić np. na ścianie lub przechowywać go w oryginalnym opakowaniu.
ColourRoll_2

Rysunki są duże, więc do kolorowania dobre będą kredki ołówkowe, świecowe, pastelowe, a nawet farby. Jednak po użyciu farb może pojawić się problem z ponownym zwinięciem kolorowanki do tuby.

Dostępne są 4 wersje kolorowanki: konie, wieś, dinozaury i budowa, więc każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.
ColourRoll_dino ColourRoll_wies ColourRoll_budowa

Colour Roll dostępne było w sklepach Lidl od 20 maja, ale ja bez problemu mogłam jeszcze dzisiaj je kupić. Zresztą część takich sezonowych produktów co jakiś czas jest powtórnie w ofercie, więc można ich wypatrywać na półkach.

Dystrybutor: Lidl
Cena: 24,99 zł

Sprawdź również:

Możesz również polubić…