Pop-Arty – zestaw do tworzenia biżuterii

Zestawy do tworzenia biżuterii cieszą się powodzeniem wśród małych dziewczynek. Do wyboru mamy różne rodzaje koralików, wykonane z różną starannością, a także prezentujące różny stopień jakości wykonania. Ja zdecydowanie wybieram te produkty, które będą dziecku służyły długo i pozwolą na długą i ciekawą zabawę. Takim zestawem jest pudełko Pop-Arty proponowane przez firmę Btoys. Otrzymałam je od dystrybutora – firmę Btoys do przetestowania i jestem przekonana, że sama też nabyłabym ten produkt.

Podstawową zaletą tego zestawu jest jego wielkość. Ten duży słoik (14×23 cm) mieści w sobie aż 500 elementów, więc zabawa może być długa i na dodatek w większym gronie. Jest to dobra propozycja dla rodziców dwóch córeczek. Wydatek jeden, a zabawa będzie dla dwojga, nawet gdy postanowią podzielić zestaw na pół. Zestawy proponowane przez inne firmy na rynku zawierają często kilka elementów, z których można zrobić np. tylko bransoletkę. Z Pop-Artami takich cudów można stworzyć kilkanaście w różnych wzorach i kolorach. Jest to dobra propozycja na zabawę dla grupy koleżanek np. w czasie przyjęcia urodzinowego a także jako wspólna zabawa w gronie rodzinnym. Zestaw posłuży nie tylko do robienia biżuterii, nam udało się zbudować samochodzik, a także ozdoby choinkowe. Ile osób tyle pomysłów na wykorzystanie koralików.
PopArty_4
PopArty_6 PopArty_5

W tym 500-elementowym zestawie oprócz koralików o różnych wzorach i kolorach, znajdziemy również 12 pierścionków z wypustką, którą można ozdobić różnymi elementami oraz 6 bransoletek. Pierścionki i bransoletki mają uniwersalny rozmiar, więc będą pasować zarówno na małą, jak i na dużą rączkę. Koraliki są wykonane z plastiku, bardzo miłego w dotyku, a niektóre elementy są gumowe. Producent zapewnia, że nie zawierają bisfenolu ani ftalanów.
PopArty_3

Bardzo mi się również podoba sposób przechowywania zestawu, czyli wielki zamykany na zakręcaną pokrywkę słój. Można do niego szybko i łatwo sprzątnąć koraliki, co jest bardzo ważne dla dzieci, które niezbyt lubią porządki. Składanie drobnych elementów w przegródki lub wytłoczone pudełka, które następnie należy włożyć do kartonowego opakowania jest męczące i z reguły koraliki rozsypane są na podłodze i nie ma chętnych do sprzątania. Zamykany słój pozwala również na bezpieczne przewożenie zestawu, np. gdy chcemy odwiedzić dziadków lub znajomych. Koraliki nie rozsypią się po torebce. W przenoszeniu zestawu pomaga składana rączka.
PopArty_2

Różnorodność wzorów i kolorów koralików sprawia, że każdy wytwór małych rączek będzie inny i niepowtarzalny, a zatem radość z zabawy też będzie większa i zabawka tak szybko się nie znudzi. Koraliki mają różne kształty, kolory i fakturę, dzięki czemu wpływają na różne zmysły.
PopArty_1

Sposób składania koralików jest bardzo prosty i nie sprawi trudności nawet małym dzieciom. Jednocześnie mocowanie jest stabilne i nawet długie łańcuchy nie rozpadają się pod ciężarem koralików.

Zestaw jest polecany dla dzieci powyżej 4 roku życia. Ze względu na dużą ilość małych i drobnych elementów należy uważać gdy nasze pociechy mają młodsze rodzeństwo.

Pop-Arty to bardzo dobry pomysł na prezent, nie tylko ze względu na jego użytkowość, kreatywność, możliwość wielokrotnej zabawy ale także na walory estetyczne. Ładne i atrakcyjne opakowanie, przyciągające wzrok, zaopatrzone jest w bilecik, na którym można napisać dedykację.

Producent: Btoys
Cena: ok. 120 zł

 

Sprawdź również:

Możesz również polubić…