Łóżeczko turystyczne Koo-di

Łóżeczka turystyczne to produkty bardzo często kupowane przez rodziców niemowląt. Przydają się w czasie wyjazdów wakacyjnych, odwiedzin u dziadków czy znajomych. Coraz częściej korzystamy z nich również jako dodatkowe przenośne łóżeczko w domu, wykorzystywane jako kojec do zabawy. Ich dużą zaletą jest to, że w miarę szybko można je złożyć, rozłożyć i zabrać ze sobą w podróż lub przenieść w dowolne miejsce. Tradycyjne łóżeczka turystyczne są mimo wszystko dosyć ciężkie. Ich waga wynosi od 8 do nawet 15 kg, więc nie można o nich powiedzieć, że są lekkie i poręczne. Rozłożenie ich wymaga trochę wprawy, siły, a czasami nawet dokładnego przeczytania instrukcji obsługi. Nie da się ich również upchnąć w walizce.

Łóżeczka Koo-di Pop Up Bubble Cot  to świetny produkt do zabrania ze sobą w podróż, zwłaszcza dla osób, które cenią sobie każdy centymetr i kilogram bagażu. Koodi jest bardzo lekkie (ok. 2,5 kg), więc tak bardzo nie obciąży rodzica, który niesie dziecko i inne bagaże. Taka waga nie obciąży także bardzo naszego bagażu, co jest ważne zwłaszcza przy podróżach samolotem. Po złożeniu zmieści się w walizce, dzięki czemu możemy zmniejszyć ilość zabieranych ze sobą pakunków. A jeżeli chcemy mieć je pod ręką, to wygodną torbę, w którą produkt jest zapakowany, możemy wygodnie powiesić sobie na ramieniu.

Wymiary: 
po złożeniu: 60x30x18 cm
po rozłożeniu: 100x60x72 cm

Koo-di świetnie się sprawdzą także w plenerze, gdyż maluch może spokojnie w nich spać lub spędzać czas, będąc jednocześnie chronionym przed wiatrem i owadami. Dolna część łóżeczka wykonana jest z materiału, a góra i boki pokryte są moskitierą, dzięki czemu my możemy mieć dziecko cały czas na oku, a jednocześnie jest ono chronione przed wiatrem, owadami, a także częściowo przed słońcem, którego promienie będą się rozpraszać na siatce.

Jeden z boków łóżeczka zamykany jest na zamek błyskawiczny, więc dziecko w całości jest chronione moskitierą, a nie musimy się obawiać, że w czasie snu lub zabawy wyturla się z łóżeczka.

Kolejną zaletą tego łóżeczka jest prostota jego rozkładania. Wystarczy wyjąć je z torby, usztywnić wzmocnieniami i włożyć materacyk. Szybko, łatwo, sprawnie i bez dodatkowych szczegółowych instrukcji obsługi. Cała operacja trwa kilkanaście sekund.

W komplecie otrzymujemy materacyk, a dla większej wygody dziecka, możemy łóżeczko wyposażyć w dodatkowy dmuchany materacyk. Materacyk ten ma załączoną pompkę oraz bawełniane prześcieradło. Jego specjalnie podwyższone boki zabezpieczają dziecko przed wyturlaniem, gdy boczek łóżeczka jest otworzony. Koszt takiego materacyka to ok. 160 zł

Łóżeczka Koo-di możemy zabierać ze sobą na wakacje, w odwiedziny do znajomych, na piklniku, gdzie dziecko może spokojnie sobie drzemać w wygodnej pozycji zamiast w foteliku samochodowym. Świetnie się sprawdzi również jako dodatkowe, przenośne łóżeczko i kojec, do zabawy w domu i ogrodzie.

Koo-di przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 6 do 18/24 miesięcy. Dla starszych dzieci może służyć jako namiot do zabawy.

Cena łóżeczka: ok. 300 zł

Dla bardziej wymagających rodziców i/lub dzieci firma Koo-di przygotowała wersję swojego łóżeczka z bocznymi zasłonami przyciemniającymi Koo-di Sun&Sleep. Funkcja ta pozwala stworzyć w łóżeczku półmrok. Może to być przydatne dla maluchów, które mają problemy z zasypianiem przy pełnym oświetleniu. Cena takiego łóżeczka to już koszt ponad 400 zł.

Wymiary:
po złożeniu: 60 x 30 x 18 cm
po rozłożeniu: 110 x 60 x 73 cm

Dla maluchów do 6 miesiąca życia przeznaczone są łóżeczka Koo-di Bassinette. Są one mniejsze (po rozłożeniu 89 x 54 x 60 cm, po złożeniu 28 x 28 x 5 cm) i lżejsze (ok. 1 kg) od opisywanych powyżej wersji. Cena: ok. 200 zł.

Łóżeczka Koo-di nie są przystosowane do prania w pralkach automatycznych, ale materiał z którego są wykonane jest łatwy w czyszczeniu. Wystarczy gąbka, mydło i woda. W dodatkowych dmuchanych materacykach prześcieradło jest zdejmowane i jest to element, który można prać w pralce.

Wszystkie łóżeczka dostępne są w wielu kolorach i każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam.

Producent: Koo-di
Dystrybutor w Polsce: Tublu Karolina Urbańska

Sprawdź również:

Możesz również polubić…