Piękna kołyska Lululaj

Na Targach Przedszkolaka w Warszawie miałam okazję obejrzeć piękne, drewniane kołyski dla dzieci polskiej firmy Lululaj.

Drewniane kołyski były kiedyś, zwłaszcza w czasach naszych dziadków i pradziadków, bardzo popularne i można było je  spotkać w większości domów. Obecnie tego typu produkty są mało dostępne w sprzedaży. Wyparły je nowoczesne rozwiązania – kołyski i bujaczki elektroniczne, produkowane masowo, plastikowe i nie mające „duszy”.

Mebelki Lululaj mają tę zaletę, że wykonywane są głównie na zamówienie. Sami możemy dopasować wygląd kołyski, sposób jego pomalowania czy ozdobienia, do naszych potrzeb. Dzięki temu nasze dziecko może mieć w swoim pokoiku piękny i niepowtarzalny mebel. A rodzice mogą mieć satysfakcję, że częściowo brali udział w tworzeniu tego przedmiotu i dali dziecku coś od siebie. Wiadomo, że niemowlę tego nie doceni, ale samopoczucie rodziców także jest ważne i na pewno w przyszłości chętnie pokażą dziecku ten mebelek. Ponadto drewniane meble mają to do siebie, że są trwałe i łatwe w renowacji, więc jest duża szansa, że kołyska może być pamiątką wielopokoleniową, przekazywaną dzieciom a potem wnukom.

Dużą zaletą kołysek są ich małe gabaryty (94 cm × 75 cm × 87cm) oraz większa mobilność niż tradycyjnych łóżeczek dziecięcych. Kołyskę można postawić w nocy koło łóżka rodziców, mieć dziecko na wyciągnięcie ręki i móc je ululuać bez potrzeby wstawania z łóżka i brania maluszka na ręce. Takie rozwiązanie doceni zapewne wielu rodziców zmęczonych kilkakrotnymi wędrówkami po domu i bujaniem dziecka na rękach. Dzięki małym gabarytom kołyskę łatwo jest również przestawić w ciągu dnia w inną część domu, aby mieć dziecko cały czas na oku.

Kołyski Lululaj mają materacyk o wymiarach 50 cm × 90 cm, czyli są szersze od standardowych produktów tego typu (40 cm × 90 cm), dzięki czemu mogą dzieciom służyć dłużej niż 3 miesiące, bo dają więcej swobody ruchu.

Kołyski Lululaj zadowolą rodziców zwracających uwagę na jakość wykonania oraz materiał, jaki został wykorzystany w produkcji. Mebelki wykonane są z drewna bukowego, a wykończone są farbami i lakierami akrylowymi, bezpiecznymi zarówno dla dzieci, jak i środowiska. Każdy mebel wykonywany jest ręcznie. Kołyski wyposażone są w blokadę kołysania, dzięki czemu mogą również służyć jako tradycyjne łóżeczko.

Cena: od 320 zł. Cena zależy od sposobu wykończenia oraz akcesoriów dodatkowych. W zestawie z kołyską otrzymujemy materacyk piankowy oraz prześcieradło.

Do kołyski można dokupić dolną półeczkę na akcesoria z kółeczkami (cena: ok. 100 zł).

Do kompletu można także zamówić przewijak (cena: ok. 400 zł).

Firma Lululaj wciąż się rozwija, więc niebawem na pewno zobaczymy ich nowe pomysły.
Producent: Lululaj
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Fotografie wykorzystane w opisie zostały udostępnione przez firmę Lululaj. Dziękujemy.

Sprawdź również:

Możesz również polubić…