Piłki Oball

Produkty marki Oball to świetne zabawki dla młodszych dzieci w wieku od 3 miesięcy. Są to zabawki, z których dzieci szybko nie wyrastają i pozostają z nimi przez długie lata, gdyż bawią zarówno maluchy, jak i większe dzieci, a także dorosłych.

Charakterystyczną cechą Oball jest jej wygląd – oktagonalna dziurawa konstrukcja. Dzięki tym dziurom, zabawka jest łatwa do chwytania, a dzieci uczące się łapać przedmioty w rączki, będą miały większe poczucie sukcesu i wolę do dalszej zabawy. Piłeczka jest bardzo elastyczna, można ją zgniatać, zginać, wykręcać i wykonywać inne eksperymenty i zawsze wróci do swojego oryginalnego kształtu. Jest niezniszczalna. Nawet pozostawiona niechcący przed garażem, i zgnieciona przez koła samochodu, nie straci swoich właściwości. Dzieci mogą ją kopać, skakać po niej, stawiać na niej ciężkie przedmioty i tak jej „nie pokonają”. Jest nawet możliwość takiego wygięcia małej piłeczki, tak aby włożyć ją do środka jej większej wersji.

Piłeczki te są bezpieczne dla dzieci. Materiał z którego są wykonane nie zawiera lateksu ani PCV, więc mogą służyć jako gryzak i grzechotka, a maluchy mogą swobodnie brać je do buzi. Wszystkie krawędzie są gładkie i elastyczne, a jednocześnie stabilne, więc nie ma obawy, że małe paluszki zaplączą się w tych otworach. Dodatkową zaletą jest możliwość dokładnego umycia piłeczki w zmywarce kuchennej lub w sterylizatorze.

Oball dostępne są w kilku wielkościach oraz kilku wariantach. Mamy piłeczki o średnicy 10 cm, a także 19 cm. Możemy kupić wersję standardową, a także grzechotkę, gdy w kuli zamknięta jest przezroczysta kula lub walec z małymi grzechoczącymi kolorowymi kuleczkami. Jest także wersja, w której w 4 otworach umieszczone są grzechotki z kuleczkami.

Dla starszych niemowląt, umiejących już chodzić możemy wybrać wersję pchacza – wtedy Oball jest przymocowana do drążka który dziecko może ciągnąć lub pchać. Ten rodzaj pchacza w porównaniu do wielu tańszych odpowiedników nie ulegnie zniszczeniu i spokojnie można go używać na chodnikach.

Zastosowania piłek Oball:
• rzucanie
• chwytanie
• turlanie
• kopanie
• zabawy w kąpieli
• zabawy w piasku
• gryzak
• grzechotka
• zgniatanie

Producent: Rhino Toys
Cena: od ok. 28 zł
Dystrybutor w Polsce: www.supertoys.pl

Zdjęcia zostały udostępnione przez dystrybutora – www.supertoys.pl

Sprawdź również:

Możesz również polubić…