„Już umiem” nowe czasopismo edukacyjne dla dzieci

W tym miesiącu w sprzedaży ukazał się nowy dwumiesięcznik edukacyjny dla dzieci w cyklu „Disney Uczy”. Przeznaczony jest on dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Czasopismo podzielone jest na kilka działów:
• już zaczynam pisać
• już zaczynam liczyć
• czas na zabawę
• już znam kształty i szlaczki
• już znam świat wokół nas
W każdym z tych rozdziałów znajdziemy ćwiczenia dotyczące danego tematu przedstawione w łatwej do zrozumienia i wykonania formie. Zadania są proste i krótkie, więc dzieci z łatwością je wykonają. Każdemu zadaniu towarzyszy postać z bajek Disney’a.

Właśnie ze względu na prostotę zadań i mały stopień ich skomplikowania, polecam to czasopismo dla młodszych dzieci oraz tych, które nie chodzą do przedszkola. Może to być dobra wskazówka dla rodziców, którzy sami chcą z dziećmi ćwiczyć zadania edukacyjne w domu, a nie wiedzą w jaki, ciekawy sposób i jakie treści im przekazać. Dla przedszkolaków obytych z tego typu zadaniami, wykonywanymi w większej ilości powtórzeń codziennie w przedszkolu, zadania z czasopisma mogą okazać się zbyt proste i nudne.

Dodatkiem do czasopisma jest gra planszowa oraz karty z literkami do wycięcia, dzięki której dzieci mogą ćwiczyć nazewnictwo liter i nauczyć się ich graficznego odwzorowania. Jako dodatkowy gadżet w numerze pierwszym „Już umiem” otrzymujemy kartonową układankę z kształtami, które należy dopasować do obrazków.

Wydawca: Wydawnictwo Egmont
Cena: 7,99 zł
Objętość: 34 str.

Sprawdź również:

Możesz również polubić…