17 marca 2012 r. w Rzeszowie zostanie otwarty drugi polski sklep sieci Toys’R’Us – na pierwszym piętrze w Millenium Hall.

Wśród asortymentu znajdą się takie znane marki międzynarodowe, jak Lego, Hasbro, Mattel, marki polskie: Trefl, Wader, TM Toys oraz marki własne sklepu: Universe of Imagination, Fast Lane, Yoy&Me.

Przyznam, że lubię odwiedzać ten sklep, właśnie ze względu na dużą powierzchnię. W Rzeszowie sklep będzie się mieścił na powierzchni 1700 m2, czyli będzie trochę mniejszy niż ten warszawski. Regałów jest dużo, nie są ściśnięte jeden przy drugim i nawet przy dużej liczbie odwiedzających, można bez problemu wszystko obejrzeć. Bardzo mi się też podoba dbałość obsługi o porządek na półkach. Jeszcze się nie spotkałam z porozrzucanymi zabawkami. jest czysto i schludnie.

A oto zdjęcia sklepu w Warszawie

Sklep tej sieci dosyć często organizuje różnego rodzaju promocje, pokazy produktów połączone z zajęciami i konkursami dla dzieci. Ceny są w większości przypadków przystępne, a asortyment bogaty. Sklep oferuje zarówno zabawki dla dzieci w różnym wieku, jak i akcesoria dla niemowląt, meble, wózki i sprzęty outdoorowe takie m.in. jak rowerki i hulajnogi.

W związku z otwarciem w sklepie w Rzeszowie w ten weekend zapowiedziano wiele atrakcji:
• warsztaty modowe Barbie Fashionistas
• zabawy z Fisher Price Imaginext
• turniej UNO z nagrodami
• możliwość zagrania w gry Lego
• budowanie wielkiej figury strażaka Lego
• wyścig śladami Batmana

Dodatkowo dla każdego klienta dokonującego zakupów za kwotę min. 50 zł – piłka Toys’R’Us gratis.

Miejsce: Millenium Hall, al. Kopisto 1, Rzeszów

 

Sprawdź również: