Kielce – Targi Czas Dziecka III Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka 2-4 marca 2012

Sezon targowy rozpoczął się już na dobre. W tym tygodniu, w dniach 2-4 marca 2012 r. czeka nas impreza w Kielcach – III Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka „Czas Dziecka”.

Targi zostały podzielone na 3 dni:
• 2-3 marca (piątek-sobota) – dni targowe przeznaczone dla przedstawicieli branży dziecięcej: producentów, importerów, hurtowni
4 marca (niedziela) w godz. 10:00-17:00wstęp dla wszystkich odwiedzających: przedstawicieli przedszkoli, żłobków, portali internetowych oraz rodziców i dzieci.

Program Targów http://www.targikielce.pl/dziecko/program.pdf

W czasie targów będzie można zapoznać się z bieżącą ofertą producentów akcesoriów i zabawek dla dzieci oraz sklepów stacjonarnych i internetowych. Swoje stoiska będą miały również firmy świadczące różnego rodzaje usług dla rodziców i dzieci. Listę zarejestrowanych wystawców można zobaczyć TUTAJ.

Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci: zajęcia sportowe, pokazy sztuk walki, wystawa zabawek, warsztaty plastyczne.

Dodatkową atrakcją będzie próba pobicia rekordu Guinnessa w ilości osób zamkniętych w bańce mydlanej. Próbę poprowadzi firma TUBAN – producent płynu do wielkich baniek mydlanych. Aby rekord został pobity, w bańce musi się zmieścić min. 119 osób o wzroście powyżej 153 cm.

Dla rodziców przewidziano warsztaty noszenia dzieci w chustach oraz porady psychologa z zakresu wychowania i twórczej zabawy.

4 marca rodzice i opiekunowie będą mogli wziąć udział w Mistrzostwach Polski Fotelikiada, które będą polegać na konkursie w montowaniu fotelika w samochodzie. Główną nagrodą dla zwycięzcy, który wykaże się sprawnością oraz umiejętnością poprawnego i szybkiego montażu fotelika, będzie dowolnie wybrany fotelik o wartości max. 1500 zł. Informacje o konkursie i całej akcji dostępne są na stronie fotelikiada.pl

Wstęp: 10 zł (bilet normalny), 1 zł (bilet dla dziecka).

Strona www Targów www.dziecko.targikielce.pl

Sprawdź również:

Możesz również polubić…