Buggup_3Wózek dziecięcy – gdy nie przebywa w nim dziecko, to straszna zawalidroga. W małym mieszkaniu z reguły nie ma dla niego idealnego miejsca. Zawsze będzie w jakiś sposób przeszkadzał i będzie przestawiany z miejsca na miejsce.
Dobrym rozwiązaniem poradzenia sobie z tym problemem może być zainstalowanie na ścianie uchwytu do powieszenia wózka. Oczywiście ma to zastosowanie do wózków, które można składać.

Taki system przechowywania wózka możemy wykonać z uchwytów dostępnych w sklepach budowlanych lub skorzystać z propozycji firm produkujących akcesoria dla dzieci i ich rodziców. Jednym z takich producentów jest holenderska firma Easywalker proponująca dwa wieszaki na wózki z serii BuggUp. Uchwyty wykonane są z malowanej stali o grubości 3 mm. Wytrzymują obciążenie do 35 kg, więc oprócz wózka można na nich wieszać jeszcze inne akcesoria bez obawy oberwania uchwytu ze ściany. W zestawie otrzymujemy 3 śruby do montażu.

Mniejszy uchwyt (15x11x20 cm) przeznaczony jest dla wózków typu spacerówka (parasolka) o małym rozstawie kół po złożeniu.
Buggup_3

Buggup_4

Większy uchwyt (10x25x20 cm) przeznaczony jest dla wózków wielofunkcyjnych, głęboko-spacerowych lub bliźniaczych. Posiada on dodatkowo gumowe osłonki na uchwyty, chroniące zarówno sam uchwyt jak i wózek przed obtarciami w trakcie wieszania oraz przed przesuwaniem się.

Buggup_1
Buggup_2

Producent: Easywalker
Cena: ok. 90-130 zł

 

Sprawdź również: