Kolejnym produktem z serii Oball (opisywałam już piłki tej firmy) jest Beabo. Jest to bardzo ciekawa zabawka, łącząca w sobie zalety grzechotki oraz labiryntu – bardzo przyciągająca uwagę małych dzieci.

Beabo ma formę kulistą. Zbudowana jest z gumowych, miękkich i elastycznych, powykręcanych linek, na które nawleczone są koraliki. Zabawka może służyć jako typowa grzechotka – przesuwające się po linkach koraliki wydają przyjemny „grzechoczący” dźwięk. Może też służyć jako zabawka logiczna – labirynt – dla trochę starszych maluchów, które mogą ćwiczyć sprawność paluszków i wyobraźnię przestrzenną, próbując przesuwać koraliki po ich torach.

Dzięki dużym przestrzeniom między linkami oraz jednocześnie małą ich grubością zabawka jest łatwa w trzymaniu i chwytaniu przez małe dzieci. Może służyć do nauki trzymania, chwytania, rzucania, turlania. Można ją zgniatać, rzucać i deptać, i mimo tego dalej będzie spełniać swoje zadanie – wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla dzieci. Zastosowanie gumy jako tworzywa sprawia, że Beabo będzie również idealne jako gryzak dla ząbkujących maluchów.

Materiały z których wykonana jest zabawka nie zawierają PCV, ftalanów, lateksu ani bisfenolu A, więc jest bezpieczny dla dzieci i mogą zabawkę swobodnie brać do buzi. Beabo jest przystosowane do mycia w zmywarce, więc jest to także zabawka, którą łatwo utrzymać w czystości.

Bardzo mi się podoba stonowana kolorystyka tej zabawki. Kolory są połączone ze sobą w bardzo przyjemny, niezbyt jaskrawy dla oka sposób, a jednocześnie dobór kolorów powoduje, że przyciąga ona wzrok małych dzieci.

Oball Beabo sprzedawana jest w dwóch rozmiarach: o średnicy 10 cm i 15 cm, w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej i niebieskiej.

Producent: Rhino Toys
Cena: 30-50 zł
Dystrybutor w Polsce: www.supertoys.pl

Zdjęcia udostępnione zostały przez dystrybutora. Dziękujemy!

Sprawdź również: