Warsztaty Baby Boom Bum w Filharmonii Łódzkiej

informacja prasowa, 15.09.2014

 

Filharmonia ŁódzkaFilharmonia to miejsce nie tylko dla dorosłych. Zaprasza już najmłodszych – dzieci w wieku od 0 do 3 lat, dla których organizowane są warsztaty Baby Boom Bum. Muzyka jest sztuką, która może dawać radość osobom w każdym wieku!

Zajęcia umuzykalniające Baby Boom Bum są przygotowywane w oparciu o nowatorską metodę amerykańskiego muzyka i badacza Edwina E. Gordona. Podczas zajęć nie wymaga się od dzieci skupienia uwagi i wykonywania konkretnych ćwiczeń. Na początek wystarczy sama ich obecność. Niemowlaki mogą przysłuchiwać się muzyce, ale mogą też jeść albo spać. Starsze dzieci są zachęcane do ruchów w takt muzyki, do wydawania pierwszych muzycznych dźwięków. Podczas wspólnych zabaw muzycznych dzieci w zależności od wieku ćwiczą wiele układów: mowy, słuchu, układ oddechowy, propriocepcji (zmysł orientacji ułożenia części własnego ciała), a także pamięć, koncentrację i zręczność ciała. Przy okazji mają okazję obserwować inne dzieci i nawiązywać pierwsze kontakty rówieśnicze. Rodzice mogą zaś lepiej poznać własne dziecko: dowiadują się, jakie zabawy muzyczne ono lubi, co je śmieszy, a co przestrasza, w jaki sposób można być blisko z własnym synem czy córką podczas wspólnego ruchu i śpiewu.

Warsztaty odbywają się w trzech grupach wiekowych: 0-1, 1-2 i 2-3 lat. Przebiegają w małych grupach, w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Trwają 30 minut. Dzieciom towarzyszą rodzice lub inne bliskie osoby (może to być babcia, dziadek, ciocia).

W sprzedaży są już dostępne kwartalne abonamenty na warsztaty: „Jesień”, „Zima” i „Wiosna”, każdy w cenie 72 PLN. Bilet w abonamencie, z 20% rabatem, kosztuje 24 PLN. Do wyboru są terminy sobotnie, niedzielne i środowe.

Szczegóły na www.filharmonia.lodz.pl

Kasa biletowa Filharmonii Łódzkiej czynna jest:
– poniedziałek, środa, czwartek: 10.00–18.00
– wtorek, piątek: 10.00–20.00

tel.: (42) 664 79 79
e-mail: bilety@filharmonia.lodz.pl

Zapraszamy!

warsztaty Baby Boom Bum, Filharmonia Łódzka warsztaty Baby Boom Bum, Filharmonia Łódzka

Sprawdź również:

Możesz również polubić…