Kolekcja pościeli Lola y Lolo

informacja prasowa

Pościel niejedno ma imię
O tym, że pościel pościeli nierówna, wie zapewne każdy z nas. Materiał, z jakiego jest uszyta, kolorystyka, wzornictwo, bezpieczeństwo, staranność wykonania – to wszystko ma ogromne znaczenie zarówno dla zdrowia malucha, jakości wypoczynku, bezpieczeństwa dziecka, jak i jego rozwoju emocjonalnego.

Dobrze posłane
Pościel to ważny element wystroju pokoju dziecięcego. Dobrze, by była kolorowa, ciekawa, niebanalna. Okazuje się, bowiem, że przedmioty, którymi otaczamy pociechę, mają ogromny wpływ na jej rozwój. Ilość czasu, którą dziecko spędza w sypialni, nie pozostawia wątpliwości, że pościel trzeba wybrać dobrze. Sięgając po oryginalne, interesujące, niebanalne rozwiązania, dostarczamy maluchowi bodźców niezbędnych do wielokierunkowego, harmonijnego, zrównoważonego rozwoju. Sprawiamy, że pociecha staje się bardziej kreatywna, otwarta i wrażliwa. Jednak walory estetyczne pościeli to jedno, a jej funkcjonalność to drugie. Posłanie ma zachęcać dzieciaka do spania. Energetyczne barwy, ciekawa gra kolorów, finezyjność? Jak najbardziej! Pod warunkiem, że pojawia się w stonowanej formie. Interesujące kontrasty barw, nieszablonowe zestawienia, oryginalne motywy pozwalające na wyciszenie i tworzące dobrą przestrzeń do spania m.in. przez swoją powtarzalność, to rozwiązania, których nie sposób przeoczyć.

Pościelowy zawrót głowy
Szukając wysokogatunkowych, niebanalnych, relaksujących pościeli dla najmłodszych, warto sięgnąć po projektowane i szyte w Polsce kolekcje Lola y Lolo. Ta modna, kolorowa i wygodna pościel dla chłopców i dziewczynek dba o najwyższy komfort spania. Frywolne wzory i kolory (np. w kolekcji Turkusowe Motyle, w których romantyczne motywy świetnie się prezentują na tle turkusowo-czerwonej kolorystyki), niecodzienne połączenia barw (np. w kolekcji dla dziewczynek Różowe Ptaszki, w której róż współgra z błękitem, a całości dopełnia biel i żółta lamówka), motywy, których nie spotka się nigdzie indziej (np. powtarzalne motywy wąsów na poduszce i kolorowych samochodów-maluchów na kołdrze w kolekcji Wąsy Wąsy) udowadniają, że o pościeli można myśleć inaczej.

źródło: informacja prasowa  źródło: informacja prasowa  źródło: informacja prasowa

źródło: informacja prasowa  źródło: informacja prasowa

 

Więcej informacji o najnowszej kolekcji Lola y Lolo rodzice znajdą na www.lolaylolo.com

Pościel Wąsy Wąsy Lola y Lolo od 179,00 pln
Pościel Różowe Ptaszki Lola y Lolo od 179,00 pln
Pościel Turkusowe Motyle Lola y Lolo od 179,00 pln

 

Sprawdź również:

Możesz również polubić…