Scrunch bucket – silikonowe wiaderko

źródło: http://www.fabrykawafelkow.plSezon letni kojarzy nam się przede wszystkim z wyjazdami wakacyjnymi. Na takie podróże dzieci często zabierają swój ekwipunek do zabaw w piasku, a przede wszystkim wiaderko. Ma ono różnorodne zastosowanie: do budowy zamków z piasku, zbierania skarbów, zabaw w wodzie itp. Niestety bardzo często wiaderka są dosyć duże i zajmują wiele cennego miejsca w naszym wakacyjnym bagażu. na dodatek tradycyjne plastikowe wiaderka często pękają, łamią się i stają się przez to niebezpieczne do zabawy.

Rozwiązaniem tego problemu może być zakup silikonowego wiaderka Scrunch bucket, którego główną zaletą jest to, że pomimo dosyć dużych rozmiarów można je zwinąć w naprawdę mały rulon, który zmieścimy nawet do torebki. Są lekkie (ok. 200 g) i po złożeniu zajmują mało miejsca. Genialny wynalazek. Rączka wiaderka też jest wykonana z silikonu zawieszonego na sznureczku.

źródło: http:.www.fabrykawafelkow.pl

 

Wiaderko ma pojemność 1,5 l, jego wysokość to 13 cm. Więc całkiem sporo piasku i innych skarbów się do niego zmieści.

Silikon to świetny materiał, sprawiający że wykonane z niego produkty są odporne na zniszczenie, rozciąganie, na warunki atmosferyczne, wysokie i niskie temperatury oraz promienie UV. Bez obaw możemy je również zanurzać w słonej wodzie i wystawiać na kontakt z wysokimi temperaturami. Na pewno zachowa swój kolor i kształt. Ten produkt długo będzie służył dziecku i jak ono wyrośnie z zabaw w piasku znajdzie pewnie jeszcze inne zastosowanie w naszych domach. Scrunch bucket wykonane jest z silikonu mającego atest na kontakt z żywnością, więc śmiało możemy je wykorzystać również na wyprawy na grzyby czy jagody. Polecam.

Wiaderko dostępne jest w wielu kolorach. Jedyną rzeczą, która w pierwszej chwili odstrasza od kupna tego produktu to jego cena – ok. 50 zł. Jednak biorąc pod uwagę trwałość i wielofunkcyjność tego produktu to myślę, że warto je kupić.

Sprawdź również:

Możesz również polubić…