Najbliższa Rodzinna Niedziela w Muzeum Niepodległości odbędzie się wyjątkowo w sobotę pod hasłem „Rodzinny Wieczór w Muzeum”. Będzie to rozpoczęcie Nocy Muzeów, które możemy spędzić razem z dziećmi. Zajęcia przeznaczone są dla rodzic z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Tematem tych zajęć będzie odpowiedź na pytanie: „O czym powinno pamiętać każde polskie dziecko?”. Tym razem organizatorzy zachęcą do dyskusji przedstawiając krótkie teksty dotyczące tego tematu oraz pokazując ciekawe zdjęcia. Następnie będzie okazja do wykonania razem pracy plastycznej, które tematyka pozostaje na razie tajemnicą.

Miejsce: Muzeum Niepodległości w Warszawie, al. Solidarności 62
Wstęp: bezpłatny. Obowiązują zapisy: e-mail: edukacja@muzeumniepodleglosci.art.pl lub tel. 22 827 96 43
Godzina: 17:00
Informacje: www.muzeumniepodleglosci.art.pl

W ten weekend odbędzie się IV edycja tych spotkań muzealnych. Poprzednie edycje spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. Co miesiąc na zajęcia zapisywało się coraz więcej uczestników, a część z nich przychodzi już regularnie.

Patronat nad projektem objęli: Radio Bajka oraz portal www.czasdzieci.pl. Partnerami są: Urząd Dzielnicy Śródmieście, Urząd Dzielnicy Żoliborz oraz Urząd Dzielnicy Ursus.

Sprawdź również: