Automatyczna kołyska Dream Mover

W dzisiejszym zabieganym świecie, każdy rodzic szuka urządzań, które ułatwią mu życie. Mamy pieluszki jednorazowe, jedzenie ze słoiczków…

Chyba każdy kto spodziewa się dziecka, słyszy od swoich rodziców, dziadków i znajomych, jak to za ich czasów przez sen musieli kołysać w wózkach swoje małe płaczące dzieci i ile przyniosło im to nieprzespanych nocy.

Znalazł się sposób również na to, jest nim automatyczna kołyska Dream Mover firmy Dream Technology.

 

Jest to niewielka platforma (63cm x 68cm) o wadze około 5,5 kg, na której można ustawić ciężar o wadze do 35 kg.

Jak to działa?
Wystarczy ustawić wózek z dzieckiem na platformę i włączyć ją. Dream Mover zacznie poruszać się w przód i tył w tempie 65 razy na minutę (w rytmie bicia serca), co przypomina kołysanie dziecka w ramionach rodzica i pozwala łatwiej zasnąć dziecku. Platforma posiada specjalne wgłębienia na koła wózka, które uniemożliwiają jego stoczenie się.

Źródło: Yotube.com

Platforma umożliwia również ułożenie na niej dziecka śpiącego w innym sprzęcie, np. w foteliku samochodowym, czy otulone w kocyk.

Kołysanka zasilana jest prądem z gniazdka, za pośrednictwem specjalnego reduktora do samego urządzenia dociera prąd o niskim napięciu 12 V (podobnie, jak w ładowarce do telefonu komórkowego).

Dream Mover, jest ciekawym rozwiązaniem godnym polecenia dla rodziców, których dziecko już jest przyzwyczajone do kołysania i trudno jest rodzicom to zmienić.

Cena: 450 zł

Fot.: http://www.dream-mover.com

Sprawdź również:

Możesz również polubić…