DSC_2978Mała, lekka, zgrabna – to główne zalety mojego odkrycia tego lata. Potette plus  2 w 1 to zarówno nakładka na sedes, jak i nocnik turystyczny. Wystarczy rozłożyć, zamontować jednorazowy wkład i maluch może komfortowo załatwić swoje potrzeby niemal wszędzie.

Nakładkę kupiłam głównie z myślą o wakacyjnym wyjeździe. Moim córkom jednak tak się spodobała, że zaczęły ją testować na różne sposoby jeszcze w domu, więc potwierdzam –  jest wytrzymała! Na dwutygodniowym urlopie w hotelu była niezastąpiona. Moje damy mogły bez stresu, samodzielnie  korzystać z toalety.
DSC_2990
DSC_2978

Deska jest mała i lekka, waży niespełna 450 g, bez problemu mieści się w bagażu. W pozycji po złożeniu do transportu, jej wysokość to 7 cm, a długość 22 cm. Producent pakuje ją w zawiązywany woreczek i dołącza 3 wkłady jednorazowe (zawierające pochłaniacz cieczy i zapachów), można użyć też zwykłych foliowych torebek.
DSC_2958
DSC_2973
DSC_2985

Nakładka świetnie sprawdzi się w każdych warunkach od placu zabaw poprzez samolot, biwak, plażę, centrum handlowe, po codzienne używanie w domu. Można ją mieć cały czas ze sobą, w torbie na pieluchy, w wózku bądź w bagażniku. Niezależnie od tego, gdzie i kiedy jej używamy, daje dziecku komfort i bezpieczeństwo, a to dla każdego rodzica jest najważniejsze. Koszt nakładki Potette plus 2 w 1 to 65 zł.

Potette Plus jako nocnik może być stosowany dla dzieci w wieku od 15. miesiąca, a jako nakładka na sedes w wieku od 24 miesięcy. Wytrzymuje obciążenie do 25 kg.

Dystrybutor: Mix Marcin Minchberg
Cena: od 65 zł.

Zdjęcia udostępnione przez dystrybutora.

Sprawdź również: