Lato w mieście – Warszawa – warsztaty filmu animowanego

W lipcu w Domu Kultury Rakowiec w Warszawie odbędą się warsztaty filmu animowanego ANIMUJ LATO. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci (nastolatków) w wieku 10-15 lat.

termin: 21-24 lipca 2014 (pon.-czw.) godz. 10.00-13.00
Dom Kultury „Rakowiec”, filia OKO, ul. Wiślicka 8, Warszawa
koszt: 130 zł

Podczas warsztatów każdy z uczestników pozna tajniki tworzenia fascynującego świata animacji. Wymyśli historię, sytuację, stworzy bohatera i w atmosferze dobrej zabawy zrealizuje film animowany! Dowie się, na czym polega poklatkowy proces „ożywiania”, poznając techniki animacji, takie jak wycinanka, plastelina, technika malarska, rysunkowa, przedmiotowa, usypywanie z piasku. Filmy zrealizujemy, zaczynając od projektu scenariusza, poprzez tworzenie bohaterów i dekoracji, aż po nagranie obrazu i dźwięku.

Zapisy: tel. 22 823 66 72 lub e-mail: dkrakowiec@oko.com.pl

Więcej informacji na stronie www Domu Kultury Rakowiec www.rakowiec.art.pl

 

Prowadząca:
Edyta Adamczak – absolwentka Wydziału Grafiki ASP w Krakowie. Zajmuje się filmem animowanym i projektowaniem graficznym. Współpracuje przy serialach dla dzieci oraz autorskich filmach animowanych (współpraca m.in. ze studiami: Serafiński Studio, Grupa Smacznego, Studio Miniatur Filmowych, Semafor). Realizuje również własne filmy animowane. Prowadziła warsztaty animacji dla dzieci w Drohobyczu na Ukrainie, współpracowała przy warsztatach w ramach Festiwalu Etiuda i Anima w Krakowie oraz podczas Festiwalu Animacji Teatralnej i Filmowej w Rabce Zdroju.

2014 DK Rakowiec Animuj Lato

 

Sprawdź również:

Możesz również polubić…