7-8.12.2012 – Kielce – spotkanie z Joanną Krzyżanek i Cecylką Knedelek

W najbliższy piątek 7 grudnia 2012 r. w Dworku Laszczyków w Kielcach odbędzie się przedświąteczne spotkanie z Joanną Krzyżanek, autorką popularnej serii książek o Cecylce Knedelek.

Spotkanie będzie miało charakter wieczoru autorskiego, w czasie którego nadarzy się okazja do zdobycia autografu Joanny Krzyżanek oraz porozmawiania z nią o Cecylce i jej przygodach.

W czasie spotkania odbędą się również warsztaty plastyczne, na których dzieci wykonają polarkowe mikołajki i choineczki. Dzieci poznają również bajkę o tym, jak mieszkańcy Knedelkowa przygotowują się do świąt, jakie są ich świąteczne zwyczaje oraz jakimi przepisami na potrawy wigilijne może podzielić się Cecylka. Wspólne czytanie i kreatywne zabawy, a wszystko to w świątecznej atmosferze wystawy pt. „Jadą sanie, dzwonią janczary”, która ma miejsce obecnie w Dworku Laszczyków.

Data: 7.12.2012 r.
Godzina: 16:30
Miejsce: Dworek Laszczyków, ul. Jana Pawła II 6, Kielce

Sprawdź również:

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Strefa Dzieci pisze:

    Książki kucharskie Cecylki Knedelek są genialne! Piękne zdjęcia, świetne historie i te przepisy… Sami korzystamy od kilku miesięcy, a ja się napatrzeć nie mogę. 🙂 Wszystkim polecam, jeśli jeszcze nie mają. Ostatnio widziałam w księgarni zebrane w jeden trzy tomy przepisów.