Prześcieradła Dream Tubes – barierki ochronne do łóżeczka

Wiele mam boryka się z problemem spadania dzieci z łóżeczek po demontażu z nich szczebelków. Niektóre dzieci szybko i bez problemu uczą się spania na zwykłych łóżkach bez żadnych barierek, a innym sprawia to trudność i potrzebują tego typu zabezpieczeń. Rodzice mają do wyboru montaż dodatkowych barierek chroniących dziecko przed upadkiem, układanie sterty poduch z boku łóżeczka lub dostawianie innych mebli jako ochrony.

Firma Dusky Moon proponuje inne rozwiązanie, a mianowicie specjalne prześcieradła Dream Tubes, które mają po bokach wszyte tunele. Do tych tuneli wkładamy dmuchane tuby, które stanowią zabezpieczenie dziecka przed upadkiem z łóżeczka lub przed obijaniem się o ścianę. Dzięki dmuchanej konstrukcji tuby są miękkie i dziecko bezpiecznie może się o nie „obijać” nie robiąc sobie siniaków na nogach, rękach czy głowie.

Tuby spełnia także inną przydatną funkcję, a mianowicie pomagają utrzymać kołderkę na łóżku i także ją zabepieczają przed upadkiem, a dziecko ma większe szanse na przespanie nocy pod przykryciem. Dzięki temu rodzice będą mogli spokojniej przespać noc, bez potrzeby wstawania i przykrywania dziecka.

Dodatkową zaletą tego produktu jest również swoboda w jego przewożeniu i wykorzystaniu poza domem, u dziadków, znajomych czy w hotelu. Cały zestaw można złożyć do małych rozmiarów i spokojnie zmieści się w bagażu.

Dream Tubes można kupić w dwóch rozmiarach: 70×140 cm oraz 90×200 cm. W zestawie otrzymujemy prześcieradło oraz dwie tuby do nadmuchania. Dodatkowo możemy rownież dokupić zapasowe prześcieradło. Możliwość wyjęcia tub ułatwi pranie prześcieradła. Prześcieradło wykonane jest z bawełny i można je prać w pralce w temperaturze 60 st.

Kolejną zaletą jest to, że sami decydujemy z której strony – prawej, lewej lub obu – umieścimy tubę. Mając jeden zestaw i dodatkowe prześcieradło możemy zabepieczyć dwa łóżeczka dziecięce lub mieć zestaw dodatkowy, który np. zostawimy u dziadków.

Producent: Dusky Moon
Dystrybutor w Polsce: Just4kids
Cena: 170-200 zł (zestaw), 100-120 zł (zapasowe prześcieradła)

Fot. udostępnione przez dystrybutora. Dziękujemy!

Sprawdź również:

Możesz również polubić…