„Co Kredzi w głowie siedzi?” – nowy produkt Bazgroszytu

W sprzedaży pojawił się właśnie nowy produkt Bazgroszytu – Kolorowanki A3 wydane pod zabawnym tytułem „Co Kredzi w głowie siedzi?”. Jest to zestaw kolorowanek edukacyjnych, podobnych do tych dostępnych w serwisie Bazgroszyt lub także na naszej stronie, z tą różnicą, że wydane są w dużym formacie A3.

Większy format pozwala dzieciom na ćwiczenie i usprawnianie ruchów nie tylko nadgarstka, ale także całej ręki. Duża kartka zachęca do używania nie tylko kredek, ołówków czy flamastrów, ale także pędzli i farb oraz do zaproszenia do wspólnego rysowania rodziców lub rodzeństwa.

Każda kolorowanka zawiera obrazek, lub jego część, oraz zadania do wykonania. Zadania polegają na dorysowaniu brakującej części rysunku lub wymyśleniu innych jego elementów. Tego typu kolorowanki to świetny sposób na pobudzenie kreatywności i wyobraźni u dzieci, które kolorują nie tylko to, co jest nadrukowane, ale także własne dzieło.

Duży format sprzyja także temu, aby dzieło dziecka powiesić na ścianie w formie plakatu, tworząc małą domową galerię.

W zestawie, zamkniętym w dużej teczce z gumką znajdziemy 24 kolorowanki, grę planszową „W brzuchu wieloryba” oraz arkusz z naklejkami. Dużo różnorodnych elementów sprawia, że jest to atrakcyjny produkt dla dzieci, np. jako prezent.

Gra planszowa ma proste zasady. Przeznaczona dla kilku graczy, już od 3 roku życia. Dzięki temu dzieci jeszcze nie uczące się pisać mogą brać udział w zabawie ze starszym rodzeństwem. Na planszy jest wiele pól specjalnych przyspieszających lub opóźniających wędrówkę po brzuchu wieloryba, a dodatkowo znajdziemy tam również wiele ciekawostek dotyczących tych dużych zwierząt. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Wydawca: Bazgroszyt
Cena: 18,50 zł

Zakup produktów z oferty Bazgroszytu wspomaga działania Fundacji Mówimy Obrazami, której główną misją jest umożliwienie rozwoju dziecięcej wyobraźni poprzez twórcze rysowanie, m.in. poprzez rozdawanie dzieciom kredek. Do tej pory Fundacja rozdała już ponad 30 tys. kredek

 

Sprawdź również:

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. coscik pisze:

    Fajne!!! nie widziałam takich wcześniej
    Pozdrawiam