IKEA_logoW najbliższą środę, czyli już jutro, oraz w kolejne cztery środy – do 5 czerwca włącznie, w Ikea Kraków można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach dotyczących projektowania pokoju dziecka. Warsztaty będą prowadzone przez projektantkę wnętrz Olimpię Ajakaiye.

Warsztaty „Zaprojektuj pokój swojego dziecka” odbywają się w ramach akcji „Dom – najważniejszy plac zabaw”, która w IKEA Kraków trwa od 29 kwietnia do 9 czerwca.

Podczas warsztatów dowiemy się jak urządzić pokój dla dziecka, zwracając uwagę na wydzielenie w nim strefy odpoczynku, nauki i zabawy, jak dobrać odpowiednie oświetlenie i kolory, jak dostosować przestrzeń do wieku, płci i zainteresowań dziecka. Warsztaty będą miały zarówno charakter teoretyczny, jak i praktyczny. Do projektowania proponowane będą meble i dodatki dostępne w sklepach IKEA, ale wielu rodziców lubi tę markę i chętnie z niej korzysta przy urządzaniu pokojów dziecięcych, więc praktyczne porady na pewno będą pomocne.

Harmonogram warsztatów
Warsztaty dla rodziców będą się odbywać w środy, od 29 kwietnia do 9 czerwca w godz. 09:00-12:00 w IKEA Kraków, w Dziale Sof (I piętro) we wnętrzu nr 15. Najbliższe zajęcia planowane są na 8 maja. Kolejne odbędą się: 15, 22 i 29 maja, a ostatnie 5 czerwca. Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez formularz on-line na stronie www.ikea.pl/krakow. Udział w warsztatach zarezerwowany jest dla osób posiadających kartę IKEA FAMILY, więc przy rejestracji należy podać jej numer. Osoby, które nie są członkami IKEA FAMILY, mogą przystąpić do klubu przed zapisem.

Pokój_IKEA Kraków_Small

Sprawdź również: