Pierwsze chwile po przyjściu dziecka na świat są dla każdego rodzica stresujące. Każdy zastanawia się, czy na pewno sprosta oczekiwaniom tego maluszka i będzie potrafił rozpoznać Jego potrzeby.

Pomocne w tych pierwszych dniach będzie na pewno urządzenie ‚WhyCry Mini’, które analizuje płacz dziecka i po około 10 sekundach informuje nas jaka jest przyczyna jego płaczu.

Już w szpitalu, drugiego dnia po urodzeniu miałam okazję sprawdzić działanie WhyCry Mini. Gdy nasza córeczka płakała położyłam urządzenie przy niej, włączyłam i po kilku sekundach włączyła się lampka wskazująca, że dziecko jest głodne i to był faktycznie jedyny powód płaczu. Następnego dnia okazało się, że nasze maleństwo ma żółtaczkę i musimy zostać w szpitalu na sesję naświetleń. Dziecko zaczęło płakać nawet po karmieniu, więc ponownie włączyłam WhyCry Mini i okazało się, że dziecko jest rozdrażnione. Położne potwierdziły, że pod lampą dziecku jest gorąco i może czuć się rozdrażnione naświetlaniem.

Zgodnie z informacją producenta, WhyCry Mini z prawie 95% pewnością potrafi wskazać, jakimi emocjami naszego maleństwa wywołany jest płacz. Czy jest on spowodowany głodem, zestresowaniem, znudzeniem, sennością, czy też rozdrażnieniem. W zależności od powodu na analizatorze zaczyna świecić się lampka w kolorze, który przypisany jest do rodzaju płaczu.

Jest to świetny pomysł na prezent dla młodych rodziców, którzy na pewno z WhyCry Mini będą mogli szybko i sprawnie zaspokoić potrzeby swojego dziecka.

Dodatkowo kupując WhyCry Mini wspierasz Fundajcę Wcześniak www.wczesniak.pl

źródło: http://www.youtube.com

WhyCry Mini został poddany wielu testom, między innymi w katalońskim szpitalu Hospital General de Catalunya w Hiszpanii oraz w Catholic Medical Center w Korei. Wynik testów potwierdziły 95% wiarygodność urządzenia. Urządzenie posiada również certyfikaty jakości CE oraz FCC.

W 2002 roku New Your Times uznał WhyCry Mini za najlepszy produkt – ‚Best Idea Product in 2002’.

Zawsze jednak trzeba pamiętać, że tego typu urządzenia mają nas rodziców wspierać, ale nigdy nie mogą nas zastępować. To my musimy nauczyć się rozpoznawać potrzeby naszego dziecka.

Cena: 226 zł

źródło: http://www.zrozumdziecko.pl/

Sprawdź również: