W niedzielę 4 grudnia 2012 odbędzie się premiera nowego produktu wydawcy popularnych na rynku Bazgroszytów – „Kalendarza 2012. Rysuj z Gwiazdami„. Spotkanie premierowe odbędzie się w warszawskiej galerii Red Onion przy ul. Szpitalnej 8a, przy udziale gwiazd zaproszonych do pracy nad tym kalendarzem, przedstawicielami prasy oraz osób zaprzyjaźnionych z Fundacją „Mówimy obrazami”. Premiera będzie miała także miejsce na Facebooku oraz na stronie www.bazgroszyt.pl.

Kalendarz 2012. Rysuj z Gwiazdami to druga edycja zeszytów-bazgroszytów, w którym rysunki wykonały znane osoby. W tym roku do akcji przyłączyli się: Agnieszka Maciąg, Magda Mołek, Jurek Owsiak, Marzena Rogalska, Michał Rusinek, Joanna Sarapata, Małgosia Socha, Dorota Wellman, Daria Widawska, Robert Wolański, Dorota Zawadzka, Kasia Zielińska.

Dochód ze sprzedaży Kalendarza przeznaczony jest dla Fundacji „Mówimy obrazami”, której główną misją jest rozwój dziecięcej wyobraźni poprzez twórcze rysowanie. Fundacja rozdaje dzieciom w całej Polsce kredki i materiały edukacyjne oraz wspiera rodziców w twórczej pracy z maluchami poprzez warsztaty i materiały do pracy z dziećmi.

Kalendarz ten jest dobrym pomysłem dla starszych dzieci, które korzystają już z kalendarzy, a przy okazji lubią rysować, i ozdabiać swoje zeszyty obrazkami. To może być także dobry podarek dla kreatywnych rodziców, lub tych którzy chcą mieć codziennie pod ręką bazgroły swoich dzieci.

Cena: 19 zł

Sprawdź również: