Jakiś czas temu opisywałam siedzisko Baby Smart. Teraz znalazłam podobne i trochę tańsze produkty, a jednocześnie tak samo przydatne. Podkładki tego typu służą przede wszystkim do sadzania dzieci przy rodzinnym stole na tradycyjnych krzesłach. Dzięki siedzisku mogą one siedzieć wyżej i wygodnie jest im jeść czy bawić się przy stole. Doskonale przydadzą się także do oglądania telewizji czy zabawy na podłodze, a także w plenerze.

Booster Seat – siedzisko z miękkiej pianki, dostępne w kolorach: zielonym, brązowym, szarym i pomarańczowym. Łatwe w czyszczeniu, wodoodporne i lekkie (1,2 kg).

Cena: ok. 120 zł
Producent: Lionheart

Booster Pod – ta wersja siedziska jest bardziej odpowiednia dla mniejszych oraz bardziej wiercących się przy stole dzieci. 3-punktowe pasy pozwalają utrzymać dziecko w miejscu, a tylne pasy służą do mocowania do krzesła i dzięki czemu chronią przed upadkiem dziecka razem z siedziskiem.

Cena: ok. 150 zł
Producent: Lionheart
Dostępne kolory: brązowy, szary, zielono-brązowy, niebiesko-brązowy, różowo-brązowy, żółto-biały, pomarańczowo-biały, zielono-biały.

Oba krzesełka wg producenta przeznaczone są dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Sprawdź również: