źródło: http://skiphop.pl/

Smoczek-uspokajacz to jeden z powszechnych akcesoriów dla dzieci. Mimo wielu swoich wad, prawdziwych lub wymyślonych, jest bardzo przydatny i rodzice chętnie go używają, a właściwie pozwalają z niego korzystać swoim dzieciom.

Ten mały gadżet niestety nie ma łatwego życia i zazwyczaj traktowany jest „po macoszemu”. Często spada lub jest rzucany na podłogę, wycierany jest o różnego rodzaju przedmioty lub powierzchnie, czasami nawet go podepczemy. Tak się dzieje, gdy nie mamy miejsca, gdzie możemy przechowywać smoczki w danym momencie nieużywane lub gdy pozwalamy dziecku się nim bawić. Niestety tak traktowany smoczek nie jest zbyt higieniczny i wymaga gruntownego mycia przed podaniem go dziecku. Z pomocą może przyjść mały pojemniczek.

źródło: http://skiphop.pl/

Pojemników na smoczki jest dużo, ale tym razem prezentuję produkt Paci Egg firmy Skip Hop. Ten ładnie i starannie wykonany, z dobrej jakości plastiku pojemniczek pomieści w sobie 2 smoczki, więc pod ręką będzie zawsze smoczek zapasowy, gdy ten główny się pobrudzi. Jego zaletą jest to, że składa się z dwóch oddzielnych komór. Dzięki czemu możemy oddzielić od siebie smoczek czysty od brudnego lub oddzielić smoczki różnych dzieci, jeżeli jesteśmy rodzicami dwóch maluchów jednocześnie.

 

 

 

 

źródło: http://skiphop.pl/Każda komora pojemniczka otwierana jest niezależnie, więc nie ma obawy, że wyjmując jeden smoczek, ten drugi przez przypadek może nam wypaść na podłogę. Do otwierania pojemniczka służą przyciągające wzrok i wyczuwalne pod palcem czerwone przyciski. Możemy obsługiwać go bezwzrokowo.

Pojemnik jest przezroczysty i doskonale widać, który smoczek jest umieszczony w każdej z komór. Nie ma potrzeby zgadywania i otwierania obu z nich. Jest to przydatne, gdy szybko potrzebujemy smoczka i nie mamy czasu na nerwowe przeszukiwanie obu komór pojemnika.

 

 

 

 

 

źródło: http://skiphop.pl/Pojemnik ma wygodną zawieszkę, w formie naciętego kółeczka. Można go powiesić lub zaczepić o dowolny drążek, nawet dosyć gruby, o pasek torby, budkę od wózka, a nawet o własną lub dziecka rękę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip Hop Paci Egg jest łatwy w utrzymaniu w czystości, można go myć pod bieżącą wodą, a także w zmywarce.

 

Producent: Skip Hop
Cena: ok. 40 zł
Wymiary: 21 x 13 x 3,5 cm

 

 

Sprawdź również: