Warszawa – teatrzyk „Ali Baba i 4 rozbójników”

TuPraga_logo9 kwietnia 2013 r. (wtorek) w Domu Kultury TuPraga w Warszawie odbędzie się spektakl dla dzieci pt. „Ali Baba i 4 rozbójników” w wykonaniu Teatrzyku Małe Mi. To kolejna okazja do wybrania się z dziećmi na interaktywny teatrzyk, gdzie dzieci będą aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu.

Fabuła spektaklu opowiada o rodzeństwie, które śni jednocześnie ten sam sen. Ich pokój zamienia się w dom Ali Baby, las, grotę rozbójników oraz czarodziejski Sezam. W czasie oglądania spektaklu doświadczymy zaskakujących zmian scenografii, obejrzymy piękne lalki, a wartka, pełna humoru akcja z piosenkami i muzyką Artura Dwulita porwą widzów do wspólnej zabawy.

Małe Mi to profesjonalny, autorski teatr lalek. Prezentuje różne formy teatru lalek i bogatą, starannie wykonaną scenografię. Wykorzystuje sztukę opowiadania, ruch sceniczny oraz muzykę graną na żywo. Teatr tworzą: Sława Tarkowska – aktorka i animatorka kultury, oraz Kajetan Mojsak – aktor, kulturoznawca, polonista, autor scenariuszy i tekstów piosenek.
TuPraga_AliBaba

Miejsce: TuPraga Dom Kultury, Dąbrowszczaków 2, Warszawa Praga Północ
Data: 9.04.2013 godz.: 17:00 oraz 18:30
Wstęp: rodzice (5 zł), dzieci (wstęp wolny). Odbiór wejściówek dla dzieci i sprzedaż biletów dla opiekunów – od 2 stycznia, w dni powszednie w godz. 10-18.

Więcej informacji na stronie www Domu Kultury.

Sprawdź również:

Możesz również polubić…