Wiele z nas lubi różne przydatne gadżety, które ułatwiają nam codzienne życie, są lekkie oraz zajmują mało miejsca. Dzisiaj chciałam przedstawić jeden z nich, czyli My Buggy Buddy – uchwyt do wózka, np. na torbę lub plecak. Właściwie są to dwa różne produkty, gdyż mamy do wyboru wersję z szyfrem lub bez.

My Buggy Buddy Clip to mały pomocnik mam, które razem z dzieckiem w wózku chodzą na zakupy, i mimo załadowania dolnego kosza po brzegi, niosą jeszcze dodatkowe siatki w ręku. Oczywiście jednocześnie starając się prowadzić wózek, co zwykle nie jest łatwe na naszych polskich, dziurawych i nierównych chodnikach. Dzięki temu uchwytowi możemy łatwo i szybko powiesić siatki na rączce wózka, i mając wolne ręce, swobodnie dalej go prowadzić. Uchwyt ten spełni również swoje zadanie, gdy chcemy powiesić na nim własny plecak lub torebkę – nie będziemy musiały ich nosić i w każdej chwili będą pod ręką. Koniec z ciągłym poprawianiem zsuwającej się z ramienia torebki lub konieczności zdejmowania plecaka, gdy chcemy coś z niego wyjąć. Przy użyciu dwóch takich uchwytów możemy również powiesić na rączce wózka dużą torbę z pieluchami.

Uchwyt ten jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy nacisnąć metalową dźwignię do środka i założyć uchwyt na rączkę wózka, lub założyć/zdjąć z niego torbę.

Uchwyt ten jest lekki, więc nie będzie obciążeniem w torebce, gdy nie będzie używany przy wózku. Zmieści się też nawet do małej torebki, gdyż jego długość to ok. 14 cm. Uchwyt został tak zaprojektowany, że pasuje do średnicy rączek większości wózków obecnych na rynku. Jego dużą zaletą jest pokrycie miękką pianką, która zapobiega przesuwaniu się uchwytu, a wraz z nim toreb, po rączce wózka.

Cena: 29 zł
Dostępne kolory: czarny, niebieski, różowy

My Buggy Buddy Lock to ten sam uchwyt, ale wyposażony dodatkowo w zamknięcie zabezpieczone trzycyfrowym szyfrem. Sprawdzi się on doskonale w przypinaniu wózka do barierek na placu zabaw lub przed sklepem w czasie naszej nieobecności. Jest to zabezpieczenie przed kradzieżą. Uchwyt jest mniejszy i bardziej poręczny niż tradycyjne smycze używane do przypinania np. do rowerów, i nie potrzebny jest do niego dodatkowy kluczyk, który łatwo zgubić.

Uchwyt można zamocować do rączki, kółka lub innych elementów konstrukcyjnych wózka. Przyda się on także do przypinania wózka wystawionego np. na tarasie, gdy mamy obawę, że wózek w czasie naszej nieobecności sam gdzieś odjedzie. Można na nim także wieszać torby, tak jak w przypadku My Buggy Buddy Clip.

Kombinację szyfrową możemy sobie zmieniać w dowolnym momencie. Dzięki temu tylko my będziemy ją znali.

Cena: 45 zł
Dostępny wyłącznie w kolorze czarnym.

Producent: My Buggy Buddy
Dystrybutor w Polsce: Just4kids
Pomysł, projekt i produkcja angielska.

Fotografie zostały udostępnione przez dystrybutora. Dziękujemy!

Sprawdź również: